Sigma Beauty

Ár:   $15   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. február 15.

Ár:   $15
Kategória:   Ecsetek

Vékony satírozó ecset. Hasonló funkciót tölt be, mint az E25-ös ecset, de jóval vékonyabb.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kisvacak

2021. április 16.

Mélyítővonalba használom, füstösen de mégis vékony sávban lehet vele dolgozni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Mélyítővonalba használom, füstösen de mégis vékony sávban lehet vele dolgozni

zsucci93

2019. március 29.

Nem is tudtam mennyire nem tudok majd enélkül az ecset nélkül élni... Mindig csodáltam a sminkmestereket, hogy hogy tudnak olyan aprólékosan sötétebb színeket precízen a szemzugban eldolgozni anélkül, hogy összemosnák a többi színnel, vagy felkennék a szemöldökig. Hát valami hasonló lehet a technika, mert mióta megvan ez az ecset nekem is sikerül :) Annyira sokat dobott a sminkeim összeképén, hogy az egyszerűen hihetetlen :) Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.