Sigma

Ár:   3500-4000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4000 Ft   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   3500-4000 Ft
Kiszerelés:   4000 Ft
Kategória:   Ecsetek

Puha, lekerekített satírozó ecset, 1. osztályú, profi minőség.

dunaimano

2020. augusztus 15.

Gyorsan megszerettem ezt az ecsetet is, itt vettem egy krémmániás lánytól. Használom mélyítőbe, fölé, satírozásra, korrektor eldolgozásra, szemem alá, por állagú szemhéjpúder laza felvitelére. Szemem alatti púderezésre csak azért nem, mert arra megvan a bevált ecsetem, de biztos vagyok benne, hogy arra is tökéletes. Megérte befektetni rá, mert alapdarab lett, legszívesebben minden sminkemhez használnám (csak hát valamikor tisztítani is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Evi0924

2019. szeptember 29.

Elsőre kicsit drágának találtam, ezért sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e. Szerencsére jól döntöttem és megvettem. Az egyik kedvenc ecsetem (a másik 2 Sigma ecsetem mellett), mert nagyon puha, egyáltalán nem szúr és remekül el lehet vele dolgozni a szemfestéket. Ezelőtt sokat kínlódtam a rossz minőségű ecsetekkel, amikkel nem lehetett megfelelően eldolgozni a színeket, így pedig a végeredmény nem lett igazán szép. Csak ajánlani tudom ezt az ecsetet, mert rossz ecsettel lehetetlen szépen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

Itt vettem a E 40 satírozó ecsetet,kiváló terméket kaptam az eladótól ,jó a használata ,kedvenc ecseteim közzé tartozik .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

bugeyes

2018. október 20.

Ud.: Már egy ideje nélkülözhetetlen darab számomra, egyszerűen imádom. Ha nincs időm komolyabban a szemsminkemmel foglalkozni a mindennapokban, ez az ecset és egy bronzer életmentő. <3

Nagyon szeretem ezt a puha, pufi ecsetet. Nagyon szuperül lehet vele satírozni, tényleg jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

migfe

2018. szeptember 12.

A kedvenc ecsetem. Ugyanolyan, mint 3 évvel ezelőtt, pedig bőven használtam. Gyönyörűen és könnyen lehet vele dolgozni, és az ecset kialakítása is tökéletes, masszív, igényes. Alap darab!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

kovexti

2018. március 20.

Napi használatban van. Puha, nem hullik, megkönnyíti bármelyik szemhéjfesték használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Cannes

2016. november 18.

nagyobb satírozó ecset de jól használható mosás után sem veszít egy szálat sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

nagyobb satírozó ecset de jól használható mosás után sem veszít egy szálat sem

lolesandro

2015. augusztus 30.

Nagyon jó és már a nem tudom hanyadik mosás után sem vesztett egy szálat sem. Nehezen szántam rá magamat a megvételre mert nekem ez ecsetben nagyon drága de nem bántam meg. Lehet hogy még ráveszem magam más megvételére is mert ugyan drága de évekig szolgálja az embert:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

lysza1985

2015. augusztus 10.

Nagyobb satírozó ecset, puha, nem hullik, minden nap használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Nagyobb satírozó ecset, puha, nem hullik, minden nap használom