Sigma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2013. december 22.

Kategória:   Ecsetek

12 darabos HD Sigmax szálú professzionális ecsetkészlet.

E05 - Eye Liner
F60 - Foundation
F70 - Concealer

Babooca

2019. március 22.

Tökéletes ecsetszett egy nagyon praktikus utazó ecsettartóval. Az ecset szálai puhák, ruganyosak, nem merevek. A festékeket, por és folyékony állagút is tökéletesen eloszlatja. Kiváncsi leszek hosszútávon mennyire bírják majd a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.