Sigma

Ár:   59 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Réti_D_smink, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   59 000 Ft
Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Száraz

12 darabos professzionális ecsetkészlet.

Nuss25

2017. február 3.

Gyönyörű az egész készlet, az ecsetek nem hullanak, nagyon jó minőségűek, mindenképpen megéri befektetni rájuk. Tisztítani természetesen nem folyóvíz alatt kell, gyógyszertári benzint ajánlom figyelmébe mindenkinek, így nagyon sokág fogják bírni akár mindennapi használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

csill87

2016. április 26.

Ud.: 5 év használat után sajnos már nem olyan jó a véleményem. Továbbra is elfogult vagyok ugyan, mert ez volt az első rendesebb ecsetkészletem, de újra nem ruháznék be rá. Kezdjük ott, hogy az arcra való ecsetek nem az erősségei ennek a készletnek.
A duo fibre ecsettel ha alapozni szeretnénk, nagyon csíkos lesz, egyszerűen nem arra való. Erősen pigmentált pirosítókhoz kezdőknek végülis klassz, de ezt alapozáshoz is szokták ajánlani, ahhoz pedig csapnivalóan rossz. A ferdén vágott, fehér szőrű F40-es ecset szálain már nagyon látszik az idő, csúnyán eltöredeztek, pedig én tényleg óvatosan mosom az ecseteimet. A nagyfejű púderecset meg már ezer éve hullatja a szőrét és reggel nem vicces a fekete szálakat szedegetni magamról, vagy ha nem veszem észre, hát nem tudom, hogy az átlagember mit gondol, hogy mi az a fekete szőrszál az arcomon.... Na mindegy.

Eddig úgy voltam vele, hogy legalább a szemre való ecsetek jobbak, úgy ahogy, de nemrég észrevettem, hogy az általam legtöbbet használt E70-es ferde fejű satírozó ecsetből kiáll vagy 10-15 szál.... Egyszerűen rengeteg! És egy az egyben ki tudtam őket húzni. Ennek a készletnek lejárt az ideje nah...
A gond az, hogy ha azt vesszük, én nem vagyok profi, csak magamon használtam és nem is mindig ezeket, nem voltak minden héten mosva, mert viszonylag ritkábban kerültek elő. Ehhez képest nem bírták túl sokáig. Ha meg azt az árat nézem,amit a magyar forgalmazóknál kérnek érte egyszerűen röhejes. Én öt éve rendeltem az USA-ból és kb 20 000 ezer forintot fizettem érte ha jól emlékszem, de azt is túlzásnak tartom így utólag. Nemhogy kétszer ennyit :( Sajnálom. Egyébként amit nagyon imádok az a mellé ajándékba kapott E25-ős satírozó ecset, az tényleg szuper, de az nem a szett része.

Még azt hozzátenném, hogy a három éves real techniques ecseteim még mindig tökéletes állapotban vannak, pedig azokat többet használtam, és azoknak az ára is sokkal jobb. Egyszerűen megdöbbentő, hogy ott jóval kevesebb pénzért milyen minőséget tudnak adni, ehhez képest meg főleg.

2013. január 5. Már másfél éve használom, és egy szőrszál sem hullik ki belőlük. Nagyon szeretem őket. Mikor megérkeztek kicsit meglepődtem, mert elég nagyok, kis szeműeknek van benne pár ecset, ami nem annyira kihasználható, a nagyobb satírecset nekem az egész szemem ellepi...de ez egyéni probléma, a minőség csillagos ötös a szemre való ecseteknél.Kaptam ajándékba egy E25-ös satírozó ecsetet is hozzá, hát az valami szuper! Egy álom vele összemosni a színeket. Az arcra valóknál nekem azért van egy kis hiányérzetem, az F50-es ecsetet én csak pirosításra tudom használni, az alapozóhoz szerintem nem elég tömött, de pirosítani erősen pigmentált cuccokhoz mesés :)

Összességében nagyon szeretem, sok szuper ecset, kiváló minőség, ehhez képest jó ár. Nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

niki

2015. október 16.

A színes ecsetszettek most akciósak a Sigmánál! Kb.34.000 forintért hozzá lehet jutni, majdnem féláron van. Akinek van ismerőse, rokona az USA-ban és hozzá tudja kérni akkor a szállítás is ingyenes, olcsóbb magánúton továbbküldeni. Ja, és még ajándékot is lehet választani, Én egy aranyozott E25-öst választottam. Szuper lehetőség szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

avek

2015. július 17.

Ajándékba kaptam, valószínűleg egyébként sosem vásároltam volna meg. De mindegyik ecsettel elégedett vagyok, legjobban a ferdeecsetet és a ceruzaecsetet szeretem, meg a fluffyt. Ezekkel lehet igazán precíz, jól eldolgozott sminket varázsolni. De mindegyik szuper. Egyetlen problémám vele, hogy a púderecsetnek hullik a szőre, ami évek alatt sem látványos (3 éve használom), de aggódom érte, hogy kihullik. :( Nagyon óvatosan mosom, hogy sose legyen vizes a nyele, és jól tisztíthatók, jól formára száríthatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

renny07

2014. november 11.

Olvasom itt a hozászolásokat.... és nem értem... Több mint 2 éve használom az ecseteket és semmi bajuk.... Szinte napi rendszerességgel sminkelek- Ezzel a szettel és egy másik Kat von D készlettel, de főleg ezt használom. Az ecsetek kezdetben hullottak- de 2 hónap elteltével beálltak. A töredezést a NEM MEGFELELŐ használat és az ÁPOLÁS HIÁNYA okozza... Minden használat után nedves törlőkendővel tisztítom- havi egyszer samponnal mosom. Szóval nem lehet azt mondani h alig használom....
Ár/érték tekintetében szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Ár/érték tekintetében szerintem tökéletes.

gigi

2014. november 11.

Kb. Egy év alatt szétment szinte az összes ecsetem. Nagyon vigyáztam rájuk, mégis egy az egyben kiesett a fejük vagy teljesen kifakult elkopott, letöredezetett a szőrük. Felesleges ennyi ecset, ha nem vagy profi felhasználó, viszont ez a készlet nem alkalmas profi felhasználásra és sztem hobbi felhasználásra sem. Ha vásárlás előtt vagytok, ne zavarjon meg a rengeteg pozitív vélemény a neten, biztos vagyok benne, hogy ezek a vélemények néhány használat után születtek, és nem több év távlatában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

lumitaivas

2014. június 29.

Nem rossz, de nem a legjobb minőség, nekem kifejezetten fájni szokott tőle az arcbőröm, durva a szőrök a vége, mert le vannak vágva. De hát ezért az árért csak ilyet kap az ember. A pihepuha, kiváló ecsetek legalább kétszer ennyibe kerülnek. Inkább kezdőknek jó, én már "kinőttem" ezt a szettet. Ha volna pénzem, már lecseréltem volna őket. Plusz a színüket is eresztik, és eltöredeznek, és akkor a a szőrök az arcra ragadnak. A szelekció arcecsetek szintjén nem a legkiválóbb, mert mindennek hatalmas a mérete, a precíz applikáció nem lehetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Lara5

2013. november 3.

Konkrétan ez a készlet nincs meg, de jópár ecset megvan belőle így tudok véleményt alkotni. Főleg szemsminkhez vettem meg az ecseteit és TÉNYLEG érezni a minőséget. Nagyon szeretem, főleg a ferde ecsetet meg a satírozót, nagyon szépen össze lehet turmixolni a színeket vele. Komolyan még egy gyengébb minőségű szemhéjpúderrel is csodákat művel. Megéri beruházni rájuk, kezdőknek is, mert megkönnyíti a sminkelést. És nem is drágák pl a Mac hez hasonlítva, minőségben pedig ugyanaz vagy talán jobb is. Egy bajom van, hogy csak neten lehet rendelni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Pandácska

2013. június 2.

Nekem a Sigma Mrs. Bunny Essential Kit ecsetkèszlet van meg. A kèszlet összes darabjàt szeretem és hasznàlom. Tisztítàsnàl, hasznàlatnàl nem hullik ki egy szőrszàll sem. Vannak Mac ecseteim is amiket szintén imàdok, de bizony az összes hullik (minimàlisan), pedig nagyon vigyàzok ràjuk. A Sigma "nyúzhatóbbnak" tűnik. Nagyon szeretem az ecsettartót is, így két hasznàlat között az ecsetek rögtön biztonsàgos helyen pihennek :) Szerintem aki megveszi, nem fogja megbànni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

mankablogja

2013. április 1.

Mióta sminkmániás lettem,azaz egy hónapja,már nagyon vágytam erre az ecsetkészletre.Imádom,főleg a ferde satírozóecsetet,meg mindet.Egyedül az F50-es duo fibre ecset kevés az alapozáshoz,pedig igazából azért is vettem ezt a készletet.Már úton van erre a célra az F80-as kabuki ecset:)Remélem az jobb lesz.De maximális csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.