Sigma Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. november 12.

Parabén mentes mono kiszerelésű szemhéjfesték. Gazdagon pigmentált, tartós viseletet biztosít.

Bonita00

2015. január 27.

Én lehetek az első aki erről ír? De jó nekem...a kéket vettem meg, azt a mély, sötét kéket. Gyönyörű...igaz ugyan, ezen márka krémes ceruzájával használtam alapnak. Drága, 3200 Ft a MakeUp Pláza oldalról. Ha csak magamra akarom használni, lehet sosem fogy el. Nem sajnáltam rá a pénzt. De jobban megérné, hogy másokat is festenék vele. Jó minőségű, ezt is vártam ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 27.