Sigma Beauty

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   $39

Paraben-mentes 12-es paletta, mely merész hideg árnyalatokat tartalmaz. Füstös smink elkészítéséhez is tökéletes választás. A jól összeválogatott színekkel visszafogott nappali és merész, drámai esti smink egyarént készíthető. Nagyon jól kombinálható színek, melyekben a kifinomult semleges árnyalatokat jól ellensúlyozzák a sötét merész színek.

Turdusmerula

2018. március 25.

Sok évig szemeztem ezzel a palettával,de az ára mindig visszatartott. Aztán végül csak rábeszéltem magam és megvettem. Nem bántam meg! A festékek nagyon jó minőségűek, szépen fednek, még a világos színek is. Alappal használva egész nap fennmarad, nem ül meg a szemhéj ráncaiban.Egy-két szín minimálisan porzik, de nem zavaróan. Kihasználhatóak a színei, nappali és alkalmi sminkhez is ideális. Csak ajánlani tudom, ha egy jó minőségű palettára vágytok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.