Sigma

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Lara5, Módosítva: 2013. december 5.

Kategória:   Ecsetek

Puha, enyhén ferde púder ecset

Ár: 3500 , Eladó: annaks123
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/foxpost, 11.ker.

Nikkii0326

2018. május 29.

Nagyon szeretem. A minosege fantasztikus. Puderezeshez szamomra tul kicsi a feje. Igy en bronzositok felvitelere hasznalom es remekul mukodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

iszegkatalin

2016. március 2.

Fantasztikus ez az ecset, csakúgy, mint a Sigma összes többi ecsete. Pont azt kaptam, amit vártam, minden szempontból. Megfelelően puhák a sörtéi, nagyon jól veszi fel, illetve adja le a sminket. Csak pozitív dolgokat tudok róla mondani, minőségi ecset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Lara5

2014. január 15.

Többet vártam tőle...:( Pedig oda vagyok a sigma ecsetekért, de ő sajna nem jött be. Elég kicsi a feje, lgalábbis én nagyobbra számítottam, ami viszont még zavaróbb, hogy puhák nagyon a sörtéi és nem tudom normálisan ütögetni az arcomhoz, mert elhajlanak a szálak. Szerintem nem éri meg az árát, ettől lehet jobb ecseteket találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.