Sigma Beauty

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Ecsetek

ZANNAH

2019. szeptember 9.

Itt vettem a F 35 ecsetet,kiváló terméket kaptam az eladótól ,jó a használata ,kedvenc ecseteim közzé tartozik .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

missmici

2019. február 21.

Nagyon szépen, egy ecsetvonással fel tudom vinni a megfelelő mennyiségű highlightert, legyen az por vagy folyékony állagú. Puha, nem szúr, szépen el lehet vele dolgozni a terméket, nem potyog a szőre egyelőre. Igazi minőségi darab, nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

bugeyes

2018. október 20.

Nagyon szeretem, mert egyáltalán nem szúrós, tömör, puha, nem nyeklik-nyaklik. Én nem annyira szeretem a highlightert túlzásba vinni, és ezzel az ecsettel nagyon finoman is lehet dolgozni, ha valami miatt egy kicsit extrább hatásra vágyom, fújok az ecsetre egy kis fix plus-t és hadd szóljon. Ami miatt viszont levonok egy csillagot az az, hogy a mérete miatt szemöldökcsont kiemelésére nem alkalmas igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

g.gallatz

2018. március 19.

Szerintem egyáltalán nem szúrós ez az ecset. Mióta meg van azóta csak ezt használom highlighterezéshez. Egyszerűen szuper, ahogy a pici kis mikrocsillámokat szétmorzsolja az arccsontomon. Nekem sokkal jobban bevált mint a Sigma F41-es ecsete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

sufnudli

2016. július 28.

Ez a sorozat kicsit szúrósabb, mint pl a kabukik, de engem annyira nem zavar. Lehetne egy kicsit kisebb talán, de ettől eltekintve jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

kissadel

2016. március 1.

Ismét nem csalódtam a Sigma márkában. Egyszerűen imádom ezt az ecsetet, pont olyan, mint vártam: nagyon puha és nagyon könnyű vele highlighterezni. Por, illetve krém állagú highlighterhez is tökéletes, valamint szem alatti fixáláshoz is használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 1.

scorpionqueen

2015. május 10.

Olyan nehéz highlighterhez jó ecsetet találni, nagyon reménykedtem benne, hogy ez lesz az. De azt hiszem, nem. Már jó egy éve nézegetem, rengeteg youtube videóban láttam. Sokkal tömörebb, mint gondoltam, és közel nem olyan puha, mint ahogyan az a videókban látszik. Azokban egy kifejezetten puha, laza ecsetnek tűnik, de az enyém nem az. Egy fokkal jobb, mint a RT ecsetem, amit erre a célra használok, de nem, nem az igazi sajnos :( Szem alatti fixáláshoz viszont nagyon jó, ahhoz tökéletes a mérete, a kialakítása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.