Sigma

Ár:   7360 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Nyufika, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Ecsetek

Professzionális,ferdére vágott kontúrozó ecset.

Vicuska918

2020. május 23.

Pirosító felvitelére használom az utazó méretű verzióját. Nagyon szeretem, mert szépen lehet vele dolgozni. Pihe-puha. Néhány ecsetvonás és kész a pirosítás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Nyufika

2015. szeptember 28.

Az ecset neve igaz hogy kontúrozóecset, de én (és mikor rákerestem az interneten kiderült rajtam kívül még sokan) pirosításra használom. Nagyon jól veszi fel és adja is le a termékeket, természetes hatást nyújt, remekül kézre áll, pihi-puhi, jó vele dolgozni. Az első használat/mosás előtt elhagyott 4-5 szálat, de azóta semmi. Ha lesz valami akkor úgyis megírom. Egyetlen szépséghibája van: A tapasztalatom szerint csak az első néhány mosásig fog szép fehér maradni a szőre, utána el fog színeződni, de engem speciel ez nem zavar, mert a teljesítményét ez nem befolyásolja. A minősége látszik hogy picit elmarad a híres F80-tól és készletbeli társaitól, de úgy gondolom megéri rá beruházni, ha jól bánunk vele és vigyázunk rá sokáig kiszolgál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.