Sigma

Ár:   8290-8700 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   8290-8700 Ft
Kategória:   Ecsetek

Alapozóecset, duo fibre, elsősorban folyékony termékekhez.

Geva74

2019. július 9.

Nem alapozáshoz hanem pirosító felviteléhez használom. Úgy tökéletes, ahogy van. Legjobb pirosító esetem, Sigma minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

missmici

2019. február 21.

Nem alapozásra, hanem pirosításra használom, és valami fantasztikus. Lehetetlenség túlzásba esni vele, tényleg csak annyit vesz fel, amennyire szükség van, nagyon finom, üde, természetes pírt kapunk eredményül. Puha, nem szúr, kézre esik, nem potyog, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Roxuska

2016. május 7.

Karácsonyra kaptam ajándékba és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem csíkoz, teljesen jól el lehet vele oszlatni az alapozó és még jól is tisztítható. Szerencsére nekem nem hullajtja a szőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

csokissex

2015. július 15.

A legjobb! Extra tömör, ezért rendkívül könnyen és precízen lehet vele folyékony alapozóval is dolgozni. Egy Sigma ecsetem sem hullatta még a szőrét (évek után sem). Ez az F50-es szerintem az egyik legtömörebb ilyen típusú ecset a világmárkák között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

Sminkakademia

2014. február 17.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, mert ez a legtömöttebb az ilyen típusú ecseteim között. 2-3x olyan tömött, mint a többi és nem nyeli el a festéket. Nálam még nem volt szőrhullás, csak egyetlen 1x jött ki belőle az első mosásnál 1 vagy 2 szál és azóta semmi, pedig szinte mindennap használom és hetente mosom. Maximálisan elégedett vagyok vele, jó befektetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

nikike

2014. január 18.

Mar tobb mint egy eve megvan ez az ecset, meg a rendelesemmel kaptam ajandekba. Sokaig ezzel alapoztam. Nincs vele semmi baj, eleg szepen lehet vele dolgozni, kicsit nekem csikoz, de lehet csak en vagyok a bena. A legnagyobb baj vele, amit lent is emlitettek mar, hogy nagyon hullajtja a szoret. Minden alkalommal az arcomrol kell leszedegetni 3-4 szalat. Ez a bajom a tobbi arcra valo ecsettel is a sigmatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

musume

2013. március 21.

Már csak pirosításhoz használom ezt az ecsetet, mert az alapozó felviteléhez átszoktam az F80-ra. Nagyon szeretem, de sajnos nekem is még mindig hullajtja a szőrét, pedig már egy éve használom. A többi Sigma ecsetemmel nincs ilyen problémám. Egyedül ez rakoncátlankodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Réti_D_smink

2012. november 24.

Már több ilyen jellegű duo ecsetet próbáltam és ez a legjobbak között van. Jóval tömöttebb - össze sem szabad hasonlítani vele - az ELF duo ecsetjével. Ez mellette kb. 3-5x akkora tömörségű. Valóban kiváló minőség. A Coastal ecsetnél kicsit rövidebb a feje, ami pozitív és tömöttebb is, de a CS ecset is jó, de ez mégjobb. A Sigma ecsetekről én csak maximálisan pozitív véleményt tudok mondani. Egyszerűen tökéletesek és maximálisan megéri mind az árát. Profi termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

zizitim

2012. július 18.

Szépen lehet vele alapozni, de például használtam már por állagú pirosítóhoz is és azzal is jól boldogult. Az enyém egy ideje már nem hullatja a szőrét, de az elején nálam is jellemző volt. Ár-érték arányban jó választásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

blanchee

2012. április 30.

Én is szeretem ezt az ecsetet szépen lehet felvinni az alapozót, illetve én még púderezni szoktam vele, arra is kiváló. De az enyém is folyamatosan vedlik, szóval Mesi nem vagy egyedül ezzel a problémával. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.