Sigma

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. október 17.

Kategória:   Ecsetek

Lekerekített lapos korrektor ecset keskeny fejjel, hogy a legnehezebben hozzáférhető helyen is tökéletesen el tudjuk dolgozni vele a korrektort (orr, száj körül, illetve szem környéke). Elsősorban krémes vagy folyékony textúrához javasolják. Professzionális felhasználásra is tökéletes.

KERESEM:Sigma Concealer Brush
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Kkrisssz
Állapot: Használt, Helyszín: Nyíregyháza/Debrecen, fizetés: Személyes atvetel vagy posta

sufnudli

2016. július 28.

Nekem az F75-ös van meg, az talán nagyobb, teljesen szintetikus ecset - szem alá és sz orr körül használom, meg kisebb pigmentfoltok eltüntetésére. Szuper, tömött, lapos és ezért az élével is lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.