Sigma Beauty

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ezt az exlúzív lapos tetejű, szintetikus, kabuki ecsetet úgy tervezték, hogy hibátlan sminket lehessen vele készíteni. A Sigma F80 egy olyan ecset, mely folyékony és púder állagú termékekhez is használható. A rövid és sűrű szálak megkönnyítik a folyékony alapozó felvitelét. A hosszú nyéllel kényelmes az ecset használata. A szintetikus szálak ideálisak folyékony termékekhez, és könnyen tisztíthatóak.

Abidel

2021. november 15.

Nem is tudom, hogy kezdjem. Nézegettem róla különböző videókat, mielőtt belevágtam volna a nagy Sigma bevásárlásba. Végül ezt és az F30–as púder ecsetet megvettem. Először is túl van árazva. Mikor először kipróbáltam, vártam a wow élményét. Nem jött. Csalódás ért. Már az első simítás alkalmával kihullott néhány szál. Biztos eredeti, megbízható helyről vettem. Először csíkozott, majd rendesen elterült. Nem látok hatalmas különbséget ez és egy olcsóbb kategóriás ecset között. Bevallom, az Ebelin ferde kabuki ecsetje ezerszer jobb. Sajnos azt már nem latom sehol, pedig ezerszer újra venném. Három csillag, mert azért elhasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

Masnis87

2021. május 20.

Nem vagyok professzionális szinten sminkelő. Nem is szeretek az egész arcomra alapozót kenni. Viszont BB krém és CC krém állandó használója vagyok. A netet átböngészve, a sok pozitív vélemény után mertem beruházni erre a csodára. Ha nem is vagyok nagy sminkelő, szeretem a luxus érzését. Ennek az ecsetnek megvan ez a varázsa. Olyan simogatóan és tökéletesen egyenletesen viszi fel a jelenlegi CC krémem, hogy nem hittem el! Igaz, amit írnak róla előttem. Természetes hatást ér el, mégis biztosítja a fedést. Korábban kézzel dolgoztam el, vagy sminkszivaccsal, de soha többet :D
Megéri az árát! Fantasztikus élmény vele ez a napirutin!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Megéri az árát! Fantasztikus élmény vele ez a napirutin!

Netti96

2020. november 23.

Imádom ezt az ecsetet, maximálisan megérte az árát. Egy szettben volt, így kb 4000-re jött ki az ára. Imádok vele dolgozni.
Kövezzetek meg, de én a szivacshoz nem nyúlok azóta, mióta ez az ecset megvan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Vicuska918

2020. május 14.

Szeretem ezt az ecsetet. BB/CC krém felvitelére használom. Szépen el tudom dolgozni vele. A “szőre” finom puha, kellemes érzés használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

katalinmester13

2020. február 25.

Első és egyetlen Sigma ecsetem. Alapozó ecsetnek is egyetlenem. Mikor megkaptam, meglepődtem, hogy milyen kicsi. Mármint a nyele. Használata közben kiderült, hogy nem is kell hosszabb, de azért mégis, valahogy nagyobb ecsetre számítottam. Nagyon-nagyon puha a feje. A legpuhább ecsetem. Több mint egy éve használom, és minden rendben van vele. Semmi hullás, fejmeglazulás, kopás. Porpúderrel még nem használtam. Kétféle alapozó felvitelére viszont igen. A sűrűbb és a folyékonyabb állagút is csak teljesen tiszta állapotban viszi fel csíkmentesen. Így vagy mosom minden használat után, ami nem a legjobb az ecsetnek szerintem, vagy nedves szivaccsal még pepecselek kicsit. Az utóbbi a gyakoribb. Pedig pont a szivacs kiváltására vásároltam. Sokszor nincs kedvem vízben pacsálni, szivacsot nyomkodni, kezet törölgetni sminkelés közben. Lustaság vagyok, tudom. De az alapozás időtartamát még így is lerövidíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

TDiana

2019. november 1.

Ez az ecset csodálatos, maximálisan megéri az árát. Imádok vele dolgozni, ripsz-ropsz meg vagyok vele. Több alapozóval próbáltam és mindegyikkel jól működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Iszonyat drága volt és elég sokáig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e, de nem kellett volna. Notino-ról rendeltem, első mosás után elkezdett egy nagyon picit lötyögni a feje, pedig nem ment bele víz és szárításkor is figyelek rá, hogy hogy áll. Pár szál is kijött belőle, ami nagyon meglepett, illetve valóban elképesztően nehéz tisztítani. Szinte mindig látok benne foltokban egy kis színt. :(
Elég tömött és szép eredményeket lehet vele elérni, de a jóval olcsóbb társai is nyújtanak nekem ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Lucyshyne

2019. július 1.

Életem 3. alapozó ecsete. Egy Pupa duofibre ecsetet váltottam le erre, és soha nem fogom megbánni. Életem legjobb ecsete. Gyönyörűen eldolgozza a MAC Studio Fix Fluidot. Nálam egy szála sem hullott ki, sem mosás, sem használat közben. A Lookfantasticról szereztem, így kb 6000 Ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Babooca

2019. március 19.

Szettben szereztem be a Notino-ról, féltem, hogy nem teljesen eredeti terméket fogok kapni, de szerencsére nem így lett. Nagyon jó ecset, annyira bevált, hogy azóta rendeltem 2 komolyabb szettet a Sigma hivatalos oldaláról. Nem csíkoz, nem pazarolja a terméket. A mosása nem egyszerű, ahogy egyik kabuki ecseté sem, de a végeredmény jobb, mint bármilyen más eszközzel, szivacs, noname ecset, ujjak. Megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Tindelou

2019. február 25.

Nagyon szerettem, mert jól lehetett vele alapozni. Viszont nagyon nehezen lehetett kimosni, sokszor benne maradt az alappozó, hiába mostam alaposan ecsetmosó szappannal. ( nem Home made kutyulmanyokkal), és kb. 2 év után a fél ecset szőre az arcomon maradt.. Először azt hittem én lettem a Télapó.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, pláne nem 8000 ért. Szóval, szerintem ennyit nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.