Sigma

Ár:   6690-6900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2013. június 20.

Ár:   6690-6900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ezt az exlúzív lapos tetejű, szintetikus, kabuki ecsetet úgy tervezték, hogy hibátlan sminket lehessen vele készíteni. A Sigma F80 egy olyan ecset, mely folyékony és púder állagú termékekhez is használható. A rövid és sűrű szálak megkönnyítik a folyékony alapozó felvitelét. A hosszú nyéllel kényelmes az ecset használata. A szintetikus szálak ideálisak folyékony termékekhez, és könnyen tisztíthatóak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Netti96

2020. november 23.

Imádom ezt az ecsetet, maximálisan megérte az árát. Egy szettben volt, így kb 4000-re jött ki az ára. Imádok vele dolgozni.
Kövezzetek meg, de én a szivacshoz nem nyúlok azóta, mióta ez az ecset megvan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Vicuska918

2020. május 14.

Szeretem ezt az ecsetet. BB/CC krém felvitelére használom. Szépen el tudom dolgozni vele. A “szőre” finom puha, kellemes érzés használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

katalinmester13

2020. február 25.

Első és egyetlen Sigma ecsetem. Alapozó ecsetnek is egyetlenem. Mikor megkaptam, meglepődtem, hogy milyen kicsi. Mármint a nyele. Használata közben kiderült, hogy nem is kell hosszabb, de azért mégis, valahogy nagyobb ecsetre számítottam. Nagyon-nagyon puha a feje. A legpuhább ecsetem. Több mint egy éve használom, és minden rendben van vele. Semmi hullás, fejmeglazulás, kopás. Porpúderrel még nem használtam. Kétféle alapozó felvitelére viszont igen. A sűrűbb és a folyékonyabb állagút is csak teljesen tiszta állapotban viszi fel csíkmentesen. Így vagy mosom minden használat után, ami nem a legjobb az ecsetnek szerintem, vagy nedves szivaccsal még pepecselek kicsit. Az utóbbi a gyakoribb. Pedig pont a szivacs kiváltására vásároltam. Sokszor nincs kedvem vízben pacsálni, szivacsot nyomkodni, kezet törölgetni sminkelés közben. Lustaság vagyok, tudom. De az alapozás időtartamát még így is lerövidíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

TDiana

2019. november 1.

Ez az ecset csodálatos, maximálisan megéri az árát. Imádok vele dolgozni, ripsz-ropsz meg vagyok vele. Több alapozóval próbáltam és mindegyikkel jól működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Iszonyat drága volt és elég sokáig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e, de nem kellett volna. Notino-ról rendeltem, első mosás után elkezdett egy nagyon picit lötyögni a feje, pedig nem ment bele víz és szárításkor is figyelek rá, hogy hogy áll. Pár szál is kijött belőle, ami nagyon meglepett, illetve valóban elképesztően nehéz tisztítani. Szinte mindig látok benne foltokban egy kis színt. :(
Elég tömött és szép eredményeket lehet vele elérni, de a jóval olcsóbb társai is nyújtanak nekem ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Lucyshyne

2019. július 1.

Életem 3. alapozó ecsete. Egy Pupa duofibre ecsetet váltottam le erre, és soha nem fogom megbánni. Életem legjobb ecsete. Gyönyörűen eldolgozza a MAC Studio Fix Fluidot. Nálam egy szála sem hullott ki, sem mosás, sem használat közben. A Lookfantasticról szereztem, így kb 6000 Ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Babooca

2019. március 19.

Szettben szereztem be a Notino-ról, féltem, hogy nem teljesen eredeti terméket fogok kapni, de szerencsére nem így lett. Nagyon jó ecset, annyira bevált, hogy azóta rendeltem 2 komolyabb szettet a Sigma hivatalos oldaláról. Nem csíkoz, nem pazarolja a terméket. A mosása nem egyszerű, ahogy egyik kabuki ecseté sem, de a végeredmény jobb, mint bármilyen más eszközzel, szivacs, noname ecset, ujjak. Megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Tindelou

2019. február 25.

Nagyon szerettem, mert jól lehetett vele alapozni. Viszont nagyon nehezen lehetett kimosni, sokszor benne maradt az alappozó, hiába mostam alaposan ecsetmosó szappannal. ( nem Home made kutyulmanyokkal), és kb. 2 év után a fél ecset szőre az arcomon maradt.. Először azt hittem én lettem a Télapó.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, pláne nem 8000 ért. Szóval, szerintem ennyit nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

Stefania80

2019. január 11.

Végre rászántam magam hogy költsek rá. Idáig csak noname ecsetem volt, és inkább a Bblendert használtam. Hát... el vagyok ájulva! Kb. negyedannyi idő felvinni az alapozót, nem csíkoz, fele annyi termék elég, és nagyon nagyon szép a végeredmény. Szerintem az elmúlt 1 év legjobb smink beruházása volt a részemről. Határozottan 5 csillagos cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Sushi

2018. november 29.

Sajnos nagy csalodás. Szanaszét kihullott a szőre. Nem is értem miért, hiszen egy eredeti, profi ecsetről beszélünk. Szinte minden márka ecseteit kipróbáltam, nagyon-nagyon ritkán történt ilyen és csak gagyi ecsetekkel. Kézzel ki lehet belőle csipkedni csomókat...Szóval ez lehet szériahiba???

Update: ...vagy hamisítványt kaptam...mert ez is lehet. De nem tűnt annak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 29.

Update: ...vagy hamisítványt kaptam...mert ez is lehet. De nem tűnt annak.