Sigma

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: christystyle, Módosítva: 2013. július 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Lapos, ferde fejű kabuki ecset. Folyékony és krémes alapozóhoz egyaránt alkalmazható, az arcélek csíkmentes eldolgozásához kíváló.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Nekem bevált, szeretem, nap, mint nap használom. Még a Zoeva ugyanilyen ecsetjében gondolkodtam de mivel több Sigma ecsetem is van, így emelett maradtam. Még nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

lumitaivas

2014. június 29.

Nem ajánlom azoknak akiknek könnyen kialakul textúra-beli különbség az arcukon (pl száraz foltok, arcpihék) ugyanis ezekbe belekap, és kiemeli őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Yza

2014. március 19.

Végre megszereztem! Hihetetlenül jó ecset, eddig csak szivaccsal szórakoztam, a különbség ég és föld. Ez, és a P88 kistesó van meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Réti_D_smink

2012. szeptember 21.

Imádom a Sigma ecseteket, tényleg felső kategóriás termékek elérhető áron. Aki profi ecseteket akar (főleg ha a szakmában kíván elhelyezkedni), akkor annak "muszáj" kitűnő ecsetekkel dolgoznia a pontos vonalakért és az elégedett kuncsaftokért :-) Az pedig hab a tortán, hogy néhány napja már itthon is elérhetőek nagyon korrekt áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.