Sigma

Ár:   $15   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. február 15.

Ár:   $15
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Rúzsecset, a rúzsok és szájfények precíz felviteléhez. Professzionális ajakecset, mely pontos és egyenletes rúzs-illetve szájfény használatot tesz lehetővé.

perfumeaddict

2020. július 16.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval!! Csak jókat tudok mondani róla, teljesen praktikus, precíz, kényelmes, csillagos 5-ös! :)
Direkt olyan ajak ecsetet akartam, amit össze lehet csukni, hogy ha magammal viszem nesszeszerben, akkor ne legyen koszos. Ez pont jó arra és a formája is pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

orchidea8627

2020. április 24.

Szuper ez az ajakecset. Jó pár évvel ezelőtt vettem és semmi baja. Kellően rövid, merev és íves, szuper precízen lehet vele felvinni az élénk és sötét színeket is az ajkakra. Praktikus hogy összecsukható, a nyele levehető és kupakként rátehető, neszesszerbe abszolút ideális. Minden szempontból tökéletes, remek darab, abszolút megérte az árát, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.