Sigma

Ár:   27 000-29 000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: agi, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   27 000-29 000 Ft
Kategória:   Ecsetek

Betti81

2017. augusztus 19.

Nagyon jó kis szett, az alapozó ecset kivételével az összes darabot rendszeresen használom. A Sigma ecsetei ugyan drágák, de egytől egyig kiváló minőségűek, élmény velük sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Lencseee

2016. november 25.

Először is: Nagyon hálás vagyok, hogy hozzájuthattam itt, egy kedves eladótól :-)
Másodszor; gyulzsuzsi értékelésével abszolute egybehangzó az enyém is! Ez egy klassz kis szett, kivéve az alapozó ecset (szerintem, ezt fel is rakom majd ide eladásra...), mivel én nem lapos ecsettel alapozok. Amennyire zavart kicsi nyél az ecotools hasonló szettjénél, ennél egyáltalán nem érzem rövidnek (utólag lemérve, nem is annyira kicsike, mint az).
A tartó az valami szuper, nekem ezerszer jobban bejön, mint bármilyen nesszeszer. És szerencsére, az általam használt alapozóecset is simán belefér meg pár plusz szemecset, társaságában, így utazáshoz, vagy csak napközbenre a "női" táskámba kitűnő szállítóeszköz:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

gyulzsuzsi

2016. október 8.

Azt hiszem két éve vettem a MUP-tól (akkor még nem volt ilyen horror ára), a púder és a pirosító ecset szinte napi használatban van. A minősége fantasztikus, semmit nem változott a puhasága mióta megvettem, nálam nem is hullanak a szálak, a ragasztás is tökéletes.
Amit sajnálok, hogy alapozáshoz ezt a lapos ecsetet tették bele, számomra értelmezhetetlen (vagy csak én vagyok a béna, de nem szeretek ezzel alapozni). A kisebb ecsetek feje is lehetne keskenyebb, de ez valószínű megint az én mániám. Összességében imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

noemi90

2015. január 17.

Karácsonyra megkaptam egyenesen Amerikából a világoskéket, nekem ez a vidám szín sokkal jobban tetszik :) Imádom! Elképesztően gyönyörűek, puhák és tömöttek az ecsetek, élmény velük dolgozni. Úgy gondolom, érdemes Sigma ecsetekre spórolni, mert megérik az árukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

potitepirii

2014. november 9.

Nekem a kék Travel kit van meg,a pinkpanda.hu-ról rendeltem.Hullajtja a szőrét holott csak 3-4 napos.Ez ebben az árkategóriában elképesztően gázos.Puhának puha meg nagyon nagyon vágytam rá,de ez hogy 20.000ft-os profi ecsetkészletből hullik a szőr ...ez kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

aclasta

2014. október 19.

Már lassan másfél éve részese a mindennapi sminkrutinomnak, így nyugodt szívvel ki merem jelenteni, ez bizony egy profi kis készlet! Mind a hét ecsetet rendszeresen használom, a pufi satírozóecset és a porosítóecset nélkül már el sem tudom képzelni a sminkelést :) A többi ecset is ügyes, talán annyi, hogy az alapozóecset feje nekem túl kicsi, így időigényesebb vele a munka. Amit még külön kiemelnék: rendszeres tisztítás mellett sem hullott még ki ezidág egyetlen kósza szál sem belőlük, pedig csak simán Baba tüsfürdőt használok a mosáshoz, nem holmi csodakesztyűt vagy egyéb "professzionális" ecsettisztítót. Bár az ára kétségkívül húzós, szerintem megtérülő befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Gabriella1979

2013. december 27.

Nagyon sajnálom, hogy én fogom ennek a készletnek a stasztikáját rontani, de muszáj. A szett legértékesebb darabja a tartó, praktikus, pontot is csak miatta adok, egyébként szégyenfalra javasolám ezt a borzalmas ecsetkészletet. Totális pénzkidobás. Ez az egész Sigma márka egy nagy semmi, kivéve a "P" (precision) kezdőbetűs ecsetjei. A többitől óvaintenék mindenkit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

varadi85

2013. május 28.

Aki szeretne egy kezdő sminkkészletet, ami jó minőségű, vagy egy szettet, amit vihet magával mindenhova, annak tökéletes választás lehet, de szerintem bárki másnak is.
Mindegyik ecset szintetikus, így nagyon puhák, tömöttek, szerintem még nem nagyon hullott ki belőlük egy szál sem.
A púderecsetet és a ferde pirosítóecsetet gyakorlatilag majdnem minden nap használom, a satírozóecsetet is gyakran, a ceruzaecsetet pedig egyenesen imádom az aprólékos munkákhoz.
És a kis tok, amiben benne vannak az ecsetek, pedig egyenese fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

És a kis tok, amiben benne vannak az ecsetek, pedig egyenese fenomenális.

Keesia

2012. november 15.

Nagyon elégedett vagyok! Tömött, puha szőrű ecsetek, nem hullanak, a nyelük és a tartójuk is nagyon jó minőségű! Egészen biztos, hogy ezentúl eszembe nem jut majd a MAC darabonként 10ezres ecseteire áhítozni, ezek is bőven kielégítik minden igényemet fantasztikus áron:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Réti_D_smink

2012. szeptember 21.

A kedvenc készletem a Travel Kit, mert bárhová magammal vihetem és komplett sminket tudok vele készíteni, ráadásul nem sérülnek meg a tárolóban (ami nagyon esztétikus is egyben) az ecsetek. Nekem nem ez a Bunny van meg, hanem a Make Me Classy, mert divat ide vagy oda én a klasszikus elegáns híve vagyok. De még jó, hogy van választék :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.