Sigma

Ár:   $88   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2016. március 1.

Ár:   $88
Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Ecsetek

Az ecsetkészlet Camila Coelho együttműködéséből született.

• F40 Large Angled Contour
  • E15 Flat Definer
  • F35 Tapered Highlighter
  • E55 Eye Shading
  • E25 Blending

FruzsiF

2016. augusztus 14.

Uhh,kicsit drága,de annyira puha! Imádom! Az ára miatt sajnos muszáj négyet adnom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Ildie

2016. április 7.

Határozottan megéri az árát.
Igazából nem nagyon tudom részletezni, minden egyes ecset 5 csillag külön-külön is. Illetve mindegyik hasznos is.
A blogra majd teszek fel róluk egymillió képet, mert a nyelük zöldes csillámos, öröm kézbe venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Határozottan megéri az árát.