Sigma

Ár:   6360 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2014. május 1.

Kategória:   Ecsetek

Ár: 5300 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: párszor használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sminkesmas

2014. július 15.

Nekem sem ez a kedvencem, hanem a vágott végű ( abból be is dupláztam a vételt), de szemkörnyékre, orr - száj mellett, szemöldök alatt szépen lehet vele dolgozni, és a minősége is hibátlan, ezért nem pontoznám le.

Jó merev ecset, mégis puha érzetet kelt.
Jól utánozza az ujjunkat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Jó merev ecset, mégis puha érzetet kelt.
Jól utánozza az ujjunkat.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Mivel elhagytam a legkedvesebb ecsetem, ami csak eddig volt a repertoáromban, (mondjuk az nem kicsi), ezért most ezt használom a korrektoromhoz. Teszi a dolgát ez is, de én őt másra még nem tudtam használni. A precision kit-ből őt használom a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.