Sigma

Ár:   $162   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   $162
Kategória:   Ecsetek

10 darabos csúcsminőségű Sigmax szálas ecsetkészlet arcra (testre), mely lehetővé teszi a HD minőségű sminkelést. Az ecsetek exkluzívak, professzionális és egyedi tervezésű Sigmax szálasak, melyek por, krém és folyadék textúrájú termékekhez is egyaránt használhatóak. A Sigmax szál tökéletesen felveszi a festéket (legyen az krém, folyadék vagy por), nem szívja magába és maximálisan leadja a bőrre.

Tartalma: P80, P82, P84, P86, P88, F80, F82, F84, F86, F88