Sigma

Ár:   $32   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   $32
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Egyéb

Ecsettisztító szilikonpad

Mérete: 38,5 cm x 25 cm

Ár: 3000 , Eladó: nnneee
Állapot: új, Helyszín: Budaörs, fizetés: Személyesen Budaörs vagy posta/foxpost.
Ár: 1800 , Eladó: szyrup
Állapot: kép alapján, új, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata, v postán maradó

claudia.nyilas

2017. január 20.

Már több, mint egy hónapja használom. Azt sajnálom, hogy nem én találtam ki ezt a terméket. :) Jópofa, tényleg jól kilehet mosni vele még az alapozó ecsetet is, teljesen tiszta lesz, tisztább, mintha csak a tenyeremben köröztem volna vele. Nem hiszem, hogy van komolyan értelme ennyi fázison átmenni az ecsetekkel, mondjuk megcsinálom, ha már van. De szerintem, ha most nézegetném, akkor én már csak azt a tenyérre húzható kerek kis kütyüt (Practk) venném meg. Szerintem annyi is elég lenne ahhoz, hogy tiszták legyenek az ecseteim. Meg persze az ára is barátibb lett volna....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.