Sigma

Ár:   $25   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   $25
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A Sigma Beauty márka, híres a csodás ecseteiről. Azonban nem feledkezik meg a tisztításról sem! Forradalmi ötletével megváltoztatta az ecsetmosás menetét. Az ecsetmosó lapon található barázdáknak köszönhetően az ecsettisztítás könnyebb és alaposabb lesz. Helyezd a mosdókagylóba, nyisd meg a csapot és kezdődhet az ecsettisztítás!

Méret: 22.5 cm x 16.5 cm

bigdaybeauty

2020. augusztus 7.

Tipikusan az a termék, ami ránézésre egy újabb felesleges kütyünek tűnik, de NEM az! Nem igazán szerettem mosni a saját ecseteimet (ki szereti?), hosszú és időigényes volt. Volt brush cleaining eggem, de túl kicsi a felülete, és vízálló töményebb alapozós ecseteknél elhasalt, ráragadt a festék, majd vitte rá a következő ecsetre. Mióta sminkesként is dolgozom, természetesen mindig kitisztítom az ecseteket nagy mosással, akár egymást követő napokon is. Ez a kis szőnyeg hihetetlenül lerövidíti a procedúrát, és főleg a fehér szálú ecseteknél láttam látványosan hogy mennyivel tisztább így. A szőnyeg bal oldala, ahol sűrűbben vannak a dudorok, szem ecsetekre való, a jobb oldala a nagyobb dudorokkal arcecsetekre. Jó befektetésnek látom, mert így az ecseteim minősége és élettartama is tovább fog tartani.

UPDATE: Mivel a szappan még habzik is a felületen a tisztítás során, így sokkal kevesebbet kell használni belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.