Sigma

Ár:   6360 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Ecsetek

Ár: 3000,-Ft + 630,-Ft posta , Eladó: Szilva86
Állapot: Párszor használt, hibátlan állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel hétköznapokon 14:15-kor a Keleti pályaudvarnál

Szilva86

2015. október 31.

Sokáig hezitáltam mire megvettem, mert nem voltam benne biztos, hogy tényleg jó lesz-e. Szerencsére nagyon bevált. Korrektor eldolgozására is nagyon jó, de leginkább a MAC paint pot eldolgozására vettem, amire tökéletes. Imádom a Sigma ecseteket, mind pénzt megérnek. Álom velük dolgozni.5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Kodi

2014. november 1.

Nem is szereztem volna róla tudomást, ha nincs a KM. Nagyon szépen lehet vele a szem alatti karikákat korrektorozni. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Imádom. Mindennap használom a tesóival együtt. Nekem leginkább a szemhéjalap felvitelére vált be ő. És nem kell ujjbeggyel szórakozni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Pandácska

2013. október 16.

A szem alatti területre, ezzel az ecsettel szoktam felvinni a korrektort. Fantasztikus! Nagyon tömött és puha ecset, gyönyörűen lehet vele dolgozni/ eldolgozni a korrektort. Az egyik kedvenc ecsetem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.