Sigma Beauty

Ár:   $75   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   $75
Kategória:   Ecsetek

Tartalma: E32, E37, E38, E39, E48, E71

youdith

2018. február 27.

Jujjj, durván jók... különleges formák, minőségi kidolgozásúak a szálvágást illetően is. Vettem Zoeva-t is, mert mindenki dicséri őket, hát meg se közelíti ezeket az ecseteket. Azért azt hozzáteszem, hogy én 31 fontért (kb 11000 Ft) vettem egy szuper akcióban, ennél azért többet is megér, de nyilván akciósan sokat lehet spórolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.