Sigma

Ár:   $86   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   $86
Kategória:   Ecsetek

7 db utazó méretű ecset készletben, tokkal.

nona96

2019. november 8.

Születésnapomra leptem meg vele magam. Szerettem volna egy normális ecset szettet ami minőségi és nem fognak az ecsetek szőrszálai kihullani az első pár használat után. Nagyon szeretem, szuper választás volt! Az ecsetek puhák, szépen lehet velük dolgozni, könnyű őket mosni, gyorsan száradnak, tartják az alakjukat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Cannes

2016. november 18.

Nagyon szeretem tökéletes számomra kiváló minőség minden benne van ami kell egy tökéletes sminkhez pihe puha élmény a használata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

ebria

2014. július 13.

Kb. 2 éve vettem meg ezt a kis szettet. Alapvetően meg vagyok elégedve és egyetértek a többi véleménnyel, de... nálam mostanában elkezdett repedezni a lakkozás az ecsetek nyelén. Feltételezem attól van, hogy mosásnál víz került a nyél belsejébe(?) ami fából van tehát megduzzadt és szétfeszítette a lakkozást. Egyébként nyilván nem áztattam őket vízben vagy ilyesmi... Elképesztően ronda és igénytelen ez a repedezés és nagyon remélem hogy szétesni nem fognak ... Ennél azért többet vártam a sigmától. Főleg, hogy pl. az e.l.f ecseteimnek amiket régebben vettem (és sokkal olcsóbbak is) semmi baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

vivuss87

2013. február 26.

Nekem lila színben van meg, +a 7db-os ecset készlet szemre.(így teljes a készlet) Ami legelőször feltűnt -előtte sokszor olvastam, hogy kiválóan felveszi és leadja a festéket- na ezt addig nem értettem, míg ki nem próbáltam. Egy két húzás a szemfestéken, és ugyan az a mennyiség került a szemhéjamra:O döbbenet.. számomra. Minimális festék marad az ecseten. Mindegyik puha, tökéletesen kialakított. Engem nem zavar a hosszú szár sem, azt is szeretem. Igényes, minőségi darabok. A Sigma signót külön imádom a fém részen:) Én szülinapomra kaptam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

szappanka

2012. december 3.

én névnapomra kaptam egy ilyen szettet korall színben, és azóta is el vagyok ragadtatva ezektől a kis ecsetkéktől. július óta használom őket, napi szinten, úgyhogy most már nyugodt szívvel mondtam a vásárlójának, megérte! nagyon jó minőségű ecsetekről van szó, a szintetikus szálakból lévők sem durvák, de az állati szőrből lévők elképesztően finom puhák, csak egy kicsit büdösek pár mosás erejéig :) mindegyiket könnyű használni, egészen közel lehet hajolni a tükörhöz, és nem ütődik neki, ami nálam külön öröm, mert a hosszabb ecsetekkel mindig szenvedtem. nem hullik a szőrük, könnyű őket kimosni, hamar száradnak, és tartják az alakjukat. a tárolódobozt külön imádom, mert nem kell azzal vesződnöm, hogy hogyan pakoljam be őket, hogy ne törjön meg a végük. a dobozban kibírtak egy átszállásos repülőutat, pedig mint tudjuk, nem bánnak túl jól a bőröndökkel. summa summarum: minden centet megért!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Mesi

2012. november 26.

Best of. Nincs gyenge pontja a készletnek. Minden ecset profi, kézreálló, nem hullik, formatartó, puha. Minden nap használom 1 éve, meg sem látszik rajta.
Én imádom a travel size-t, sokkal könnyebben dolgozom rövidebb ecsetekkel.
Bármikor újravenném, de kizárólag a gyártójától, külföldről (ott 65 dollár, sokkal kedvezőbb).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Én imádom a travel size-t, sokkal könnyebben dolgozom rövidebb ecsetekkel.