Sigma Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 25.

Natúr, semleges színeket tartalmazó, parabén-mentes 12 árnyalatot tartalmazó paletta.

Gazdagon pigmentált matt és fényes színek.

Hales

2018. február 4.

A születésnapomon leptem meg magam ezzel a szuper palettával és nem bántam meg. Csodálatosan pigmentált és a fényes, csillámos színek potyogása sem vészes (kontaktlencsén teszteltem^^). Talán néhány sötétebb barnát hiányolok róla, de ez csak az én preferenciám. Összességében szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

abicicaaa

2018. január 20.

Ránézésre valóban gyönyörű paletta, szerintem lehetne benne több matt árnyalat.
A rózsaszín duokrom szinert izgultam a legjobban, sajnos lehetne pigmentaltabb is, 3-4 réteg kell ahhoz hogy intenzív színe legyen.
A lila csillamostol is sokat vártam, az sem lett az igazi. Csak a panben csillámos, a szemen akarmivel is használtam, egyszerűen eltűnnek a csillamok.
Viszont a barna zöld csillamokkal! Nedves ecsettel/ujjal feltéve csak még több csillamosabb lesz, és annyira gyönyörű egy füstös szemhez, hogy sírni tudnék.
A két szürkés/barnás enyhén csillogó szín nem túl nagy szám, elég unalmas, egyszer próbáltam őket csak, formulara nincs gond, egyszerűen unalmasak.
A Sigma matt formulaja az egyik leggyönyörűbb matt formula a piacon. Krémes, puha, pigmentalt, szépen eldolgozhato.
Elég összevissza szerintem ez a paletta, főleg az árához képest, de nemtudom nem szeretni.
Nemtudom hogy 3 csillagot vagy 4-et kapjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Ránézésre valóban gyönyörű paletta, szerintem lehetne benne több matt árnyalat.
Nemtudom hogy 3 csillagot vagy 4-et kapjon.

BloodEve

2017. december 15.

Osztom azok vėleményėt, akik hétköznapi palettának minősítik. Vegyes a pigmentáltság és finish is, van egy burgundi lila, egy csillámos barna ės egy meleg rózsaszínes árnyalat, ami nagyon erőteljes hatást ad. A világos árnyalatok gyengébbek. primerrel tartósabb sminket tudtok készíteni, 4-6 óra utàn halványabb lesz a sminkünk,beül a ráncokba és a festék felvételekor kicsit porzik, szépen eldolgozható több szín is.
Nem irritál.A mennyisėg ne tévesszen meg senkit, kis paletta, strapabíró, trendi,mágneses záródással, igényesen hozták össze, plusz pont a tükör és, hogy parabénmentes.
Állatkísérlet-mentes termék is🦄🐰🐹

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Állatkísérlet-mentes termék is🦄🐰🐹

Trixi

Korcsoport: >54
2017. december 1.

Nagyon szép, inkább nude, mint erőteljesebb színeket tartalmaz ez a paletta, hétköznapi használatra valókat. A gazdag pigmentációval vitatkoznék, szerintem a dobozban (és a fotókon is) sokkal pigmentáltabbnak tűnnek a színek, mint azután a szemhéjra felhelyezve. Sajnos a színek tartóssága sem hibátlan. Egy idő után valahogy egyformák a világos színek, egyformák a csillámosak, vagy legalábbis nagyon hasonlóak egymáshoz. Kellemes viszont a matt és fényes színek eloszlása a palettában, és maga a paletta külleme is csinos, kézreálló, elegáns, tükrös. A festékek kevéssé poroznak. Mivel az olcsóbb kategória felső határán mozog az ár, tulajdonképpen a paletta minősége és ára összhangban van. Idősebbeknek viszont krémesebb festékeket ajánlanék, mivel a szem körüli ráncokat ezek a porfestékek erősen kiemelik. Érdemes mindenképp primert használni alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 1.

csoknyom

2017. március 1.

Szerintem mindent elmondok azzal az egy mondattal, hogy a rengeteg palettám közül gyakran van, hogy elsősorban őt használom. :) Parányi negatívumként említem, hogy a világos rózsaszín árnyalat (OYSTER SAND) előszeretettel hullajtja a benne található kék csillámokat, amiket elég nehezen lehet elhessegetni később. De az 5 csillag marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

alongo0716

2016. október 26.

Természetes színekkel rendelkező paletta. De van benne pár különleges szín is ám:)
Pl: a legfelső sor legelső. Afféle holografikus lilás-rózsaszínes.Csodaszép!
Középső sor harmadik szín,ami ilyen burgundi barnás matt szín.Őt is imádom.<3 Ici-pici csillámok mintha lennének,de szemhéjon ezt nem látni.És extra tartós!
Legalsó sor negyedik szín,nagyon szép barna.Ebben is látni csillámokat,de nagyon finoman őrőltek benne a kis pigmentecskék :)Ezzel nagyon jol lehet füstösíteni.A többi szín is nagyon szép,pigmentált.Természetes színek.És mégis különlegesek!
Az ára borsos,de nem bántam meg picit sem,és nem is fogom:)Nyugodt szívvel ajánlom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Pl: a legfelső sor legelső. Afféle holografikus lilás-rózsaszínes.Csodaszép!

claudia.nyilas

2016. január 1.

Van egy pár szuper palettám, de amióta megérkezett, körülbelül 1 hónapja csak ezért a palettáért nyúlok. Még tavaly egy rendelésmhez kaptam egy kis mintát pár színből, és már akkor is odáig voltam, és elhatároztam meglepem magam ezzel a gyönyörűséggel. Nem csalódtam, szuper paletta, ez most a legnagyobb kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.