Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nta2, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Akinek a fogínye fokozottan gyengéd gondoskodást igényel, válassza a Signal Sensitive Expert fogkefét. A fogkefe kemény a lepedékkel szemben és gyengéd a fogínyhez. A Micro Point sörték gyengéd és hatékony fogközi és fogíny menti tisztítást tesznek lehetővé.

Dorczy85

2017. november 15.

Nagyon szeretem használni, gyengéd a fogakhoz, alaposan tisztít, jó, hogy van hozzá védőtok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Ennie86

2016. november 29.

A kedvenc fogkefém! =) Majdnem mindegyik soft fogkefe bántja az ínyemet, de ez nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

HDR

2016. szeptember 5.

Legalább két évig használta az egész család. Nagyon-nagyon jó volt, nekem fogorvos ajánlotta az extra szenzitívet. A fej mérete is pont jó volt. Kár, hogy nem lehet kapni. Ehhez képest normális áron lehetett kapni és nem egy kisebb vagyonért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Divaldia

2016. május 23.

Általában ezt a fogkefét használom. Azért kap csak 4 pontot, mert a Sensodyne nekem jobban bevált, az puhább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

HRenata

2016. május 16.

Évek óta kedvenc. A fogínyem nem bírja már a közepes erősségű sörtéket sem. A soft fogkefék között ez árban jó, a minősége is jó, tényleg kíméletesen tisztít, jó fogású a nyele. Praktikus hozzá a kis kupak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

-Agi-

2016. április 28.

A legjobb! Nem irritálja az ínyem, mégis jól tisztít, évek óta használom. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Kicsikini

2016. február 13.

Én nagyon szeretem, évek óta ezt a fogkefét használom. A sörték nem durvák, de ettől függetlenül hatékonyan tisztít, jó a fogása. És ami fontos még nekem, hogy van hozzá tartozó tok is. Próbáltam már sokféle fogkefét, de ez vált be a legjobban. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

jzsofi

2016. január 24.

Fogporral valo fogmosashoz hasznalom ezt a kefet, direkt gyenged sorteju termeket akartam, hogy ne dorzsoljem szet tulzottan a fogaimat a porral. Ehhez megfelel, a fogasa viszont tenyleg kenyelmetlen kicsit. Pluszpont viszont a kefefej tok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

kovacsrekaa

2016. január 24.

Borzaszto.
Kenyelmetlen a fogasa, a szore tul durva. Dm sajatmarkasaert jarok mar honapok ota, de nem kapok sehol..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Borzaszto.

pampamacska

2016. január 16.

eddig dontodent super softot vettem, de az most teljesen le volt fosztva. kerestem valami olcsót, ezt találtam 500-ért, a boltban a sörte puhaságát és mennyiségét néztem összehasonlításként. mikor kibontottam inkább közepes sörteerősségűnek tűnt, viszont mikor használtam rájöttem, hogy csak a közepe kemény, a szélei viszont nagyon puhák. szerintem ennél maradok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.