Signal

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Micc, Módosítva: 2016. június 15.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• 0.01mm vékony sörtevégek. Gyengéden eltávolítja a fogak közül a lepedék 95%-át.
  • Puha nyelvtisztító gumi. Megtisztítja a nyelvét a friss leheletért. Laboratóriumi teszt alapján.

fioretta

2021. február 23.

A vékony sörtevégeknek köszönhetően valóban jobban tisztít, mint egy átlagos fogkefe, ráadásul kíméletes az ínyhez, kifejezetten kellemes érzés vele fogat mosni. A sörték 2-2,5 havi használat után sem kopnak el vagy állnak szét. Számomra pozitívum még, hogy sokféle színben kapható. A nyelvtisztító része viszont lehetne egy kicsit érdesebb, így sajnos nem eléggé tisztítja a nyelvet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Vicus

2020. január 26.

Nagyon jó, nem bántja az ínyemet, de lehetne sűrűbb a szálazása. Kényelmesen lehet fogni. Viszonylag olcsó, főleg akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Vvn

2017. április 6.

Az egész család ennek az elődjét használta.
Imádtuk. Jól tisztított, gyengéden.
Ez már bocsánat, de sz*r a másikhoz.
Nem tudom, miért kell minden jót megszüntetni...
:@

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Az egész család ennek az elődjét használta.
Imádtuk. Jól tisztított, gyengéden.
Ez már bocsánat, de sz*r a másikhoz.
Nem tudom, miért kell minden jót megszüntetni...
:@

pampamacska

2016. szeptember 29.

a sensitive expert helyett kerestem valami árban és tudásban hasonlót, gondoltam első körben kipróbálom ugyanattól a márkától az újabb fogkefét. meglepően jó, nekem észrevehetően jobban tisztít és gyengédebb is, mint az előbbim. elég érzékeny a fogam és a fogínyem is hajlamos a vérzésre gyengéd fogmosáskor, de ezzel jelentősen kevesebb problémám volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

zami86

2016. szeptember 2.

Imádom, nagyon jó érzés vele fogat mosni, kellemesen masszírozza az ínyemet. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Micc

2016. augusztus 31.

Már a harmadikat használom. Kb 2-3 havonta szoktam fogkefét cserélni. Ezelőtt a dm sensitive fogkeféjét használtam, az is nagyon jó, de nekem ő lett a kedvencem :) Imádom, hogy puha a sörtéje, mintha csak simogatna mégis nagyon alaposan tisztít. Nem bántja az ínyem, a colgate total pro-gum fogkrémemmel nagyon jól kiegészítik egymást. Az ára is nagyon baráti. Én nem költenék ezreket egy fogkefére. Jár neki az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.