Signal

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiszuli, Módosítva: 2022. november 28.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• A fogkefe V-alakú sörtéi gyengéden tiszítanak a fogak között*.
  • Ínymasszírozó gumival rendelkezik, mely finoman masszírozza az ínyt.
  • A 3 ponton hajlított nyak segít elérni és tisztítani a hátsó fogakat.

Fiszuli

2022. december 6.

Köszönöm szépen, hogy felvettétek a véleményezhető termékek sorába. Nagyjából egy hónapja használom a terméket, a "soft" fogkefék világában viszont már jó fél éve barangolok. Volt, ami nagyon bejött és azóta sem lehet kapni... volt, ami fertelem volt... és van ez a fogkefe, ami minden, csak nem "soft". Már alapból azt is savallottam, hogy duopack-ban lehetett venni ezt a fajta fogkefét, de egye fene, mert amúgy nem egy ökör ára. Szerencsére. Magáról a fogkeféről annyit, hogy aki "soft" fogkefét keres, ezt messzire kerülje el. Ez minden, csak nem az. Ez egy normál, hagyományos "medium" fogkefe. Nekem első pár használatkor konkrétan bántotta az ínyem - túlságosan hozzászoktam az igazi "soft" fogkefékhez -, de szerencsére pár használat után bepuhult, vagy nekem nem tűnik már fel, hogy mennyire erős, nem tudom. Egyébiránt a fogkefe fogása jó, könnyű. A feje picit nagy, de ettől függetlenül jól el lehet vele érni mindent. A sörték jók, szépen tisztítanak, a gumi sörték is jók benne. Mint említettem, egy hónapja használom, de még nem kezdett el seprűsödni, nálam ez is pozitív. A pack másik darabját elhasználom "egyefene" alapon, de újra vásárolni nem fogom. Hangsúlyozni kívánom, hogy ez nem egy rossz fogkefe, csak nem azt kapod, amit vettél és tudom azt, hogy az érzékeny fogú, sérülékeny ínyű embereknek mennyire fontos az, hogy valóban igazi "soft" fogkefét használjanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 6.