Signal

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2021. február 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Puha fogkefe, melynek széntartalmú, spirál alakú sörtéi segítenek eltávolítani a foltokat és megtisztítani a fogakat, miközben gyendédek az ínyhez. Kisméretű fejének és egyenes nyelének köszönhetően használata egyszerű.

clara12

(!)
2021. február 24.

Tesztelésre kapott fogkrémekkel együtt érkezett. Érzékeny a fogam és ínyem, így nagyon válogatós vagyok fogkefék terén (is). A sörték kellően puhák, azonban ritkásak, illetve különböző hosszúságú sörtéket használtak, amit én személy szerint utálok. Nekem olyan érzés, minta tűvel szurkálnák az ínyem. A ritkás kialakítás miatt én úgy érzem kevésbé tisztít jól, mint a szoksásos fogkefém. Biztosan nem venném meg. Manuális fogkefék közül továbbra is csak a Curaprox Ultra Soft 5460-t tartom jónak: puha, tömött, egyforma sörtehossz (amit ha csomagban vásárolunk, ugyanennyibe kerül).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Yummy

2021. február 24.

Nagyon puha, a kicsi feje miatt mindenhova befér. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Nagyon puha, a kicsi feje miatt mindenhova befér. Szuper!

TimiK

(!)
2021. február 15.

Tesztelésre kapott fogkrémekkel együtt érkezett. A legeslegeslegjobb eddigi fogkefém! <3 Az összes fogkefémet pár hét alatt széttrancsírozom (pedig igyekszem a legóvatosabban bánni velük), ez viszont olyan két hónap után is mintha most vettem volna ki a csomagolásból. Most már cserélnem kell, de ezt fogom újravenni mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.