Signal

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2020. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Formulája 94,5%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, a benne lévő ásványi agyag és kókusz kivonat erejével segít eltávolítani a szennyeződéseket.
  • A White Now fehérítő technológia akár 3 árnyalattal fehérebb mosolyt biztosít azonnal, miközben gyengéd a fogzománchoz. Hatása klinikailag igazolt. (*Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes és optikai. 61 alanyon végzett klinikai vizsgálat alapján, a kiindulási állapothoz képest.)
  • Segít ragyogóvá tenni a mosolyodat és hosszan tartó frissességet biztosítani.
  • A fogkrém tubusát úgy tervezték, hogy újrahasznosítható legyen, újrahasznosított műanyagot tartalmaz és hogy csökkentsék a hulladék kibocsátást, doboz nélkül kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ursus

2021. november 30.

Ez mekkora kamu... Nulla fehérítő hatás, sima fogkrémnek viszont így baromi drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 30.

Jdit04

2021. október 4.

Vicces, de egy gyerekkori vitaminomra emlékeztet az íze. Kókuszos beütésű, nem túl mentolos. Valóban fehérít optikailag, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

umpalumpa

2021. szeptember 15.

Fogkrémek között nem nagyon szoktam kalandozni, de a kókusz íz ígérete elcsábított.
Nem számítottam eredeti kivonatra, de azért meglepett mennyire mű. Szerencsémre legalább a mentol nem erős benne és használható. A kéksége röhejes, túlzó, mindkét fogkefémet (felváltva elektromost és manuálist használok) csúnyán elszínezte. A legrosszabb, hogy kiszáritja a számat. Félbehagytam, visszatértem a sima Meridolhoz. Eltettem ugyan, de lehet, hogy nem érek a végére sosem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Pamela13

2021. augusztus 27.

Kedvencem. Alapvetően szeretem a kókuszos ízeket és illatokat. Ettől a fogkrémtől nincs hányingerem mint a nagyon mentolos társakétól, ráadásul a fehérítő hatása is megfelelő. Én egyenlőre nem találkoztam azzal a problémával hogy elszínezne, viszont a másik társánál igen, abban láthatóan több is volt a kékes géles anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

d.anett89

2021. augusztus 11.

Imádom.
Abszolút kedvenc.
Szépen fehérítő hatású, már első használat után is. Az íze sem rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Imádom.
Abszolút kedvenc.
Szépen fehérítő hatású, már első használat után is. Az íze sem rossz

jubileum

2021. augusztus 10.

Ez a mentolos kókusz íz tipikusana z aminek papíron nem kéne működnie, de amúgy zseniálisan finom. Egyébként kevésbé vérzik a fogínyem is mellette. Az első pár adagnál még nem mutatkozik meg a kék része, csaka fehér krém, de amúgy vana z is, élénk tintakék gél van középen, ami nyilván azért felelős hogy ideiglenesen kiüsse a sárga színt. Emiatt van a "now" rész...nem viccelnek a white now fogkrémek mindig ebben jók, amikor megmosod, egy ideig fehér...Egyébként folyamatos használat mellett azért nem sárgulnak vissza. Egyébként Pixibox lucky boxban volt rögtön két darab, szóval alapos tesztelés megy, nekem nagyon bejött párom is imádja, gyendég, valamennyire fehérít, az íze meg egyenesen finom, ami a gyerekfogkrémek óta nem volt, a felnőtteknek csak extrém drágán gyártanak finom fogkrémeket, ez végre egy normális kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

BadMink

2021. február 10.

Azért vettem, mert csomagolásmentes (legalább papírba nem csomagolják), mondjuk az állatkísérletek játszanak, de nagy Signal fan vagyok (nem tudom, hogy meddig még, ha továbbra is tesztelik állatokon).

Nekünk családilag teljesen bevált, másodszor vettük újra! Az ízében nekünk nagyon bejön a kókusz, én meg személy szerint imádom, hogy nem az a nagyon mentolos.

Mi elektromos fogkefékkel használjuk, így a fehérítő hatást a kettőtől együtt várom, ez még is valósul, de nem tudom, hogy melyiknek van nagyobb szerepe benne. Nekem az új kedvencem, amíg nem találok cruelty-free, vegán fogkrémet ilyen minőségben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

AnnniPanni

2021. január 27.

Tesztelésre kaptam, párommal együtt használtuk. Nos, mint fogkrém jól teljesít, ízre jó, kellemesen frissít. Viszont fehérítő hatása egyáltalán nem volt a mi esetünkbe, pedig elhasználtuk becsülettel. Az előttem szólókhoz csatlakozva, valóban rettenetesen fog a színe. Nekünk nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

zsofiab

2021. január 13.

Tesztelésre kaptam a terméket, már majdnem az egész tubust elhasználtam. Ennek az íze nekem jobban tetszik, mint az aktív szenesnek, enyhébb, de jól esik néha egy kis édesebb íz, emellett a habzása is megfelelő. Nagyon nagy hátránya hogy minden kék lesz tőle, akárhogy mosom le a fogkefém, valahogy marad rajta fogkrém, ami aztán lefolyik róla és elszínez mindent. Nekem ez a legnagyobb problémám a termékkel kapcsolatban, ezért adok rá 3 csillagot és valószínűleg emiatt a tulajdonsága miatt nem fogom megvenni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

floracska6

2021. január 5.

Tesztelésre kaptam amit ezúton is köszönök!
Az algás verziója ennek a terméknek nagyon tetszett mind ízre mind fehérítő hatásra. Viszont nem rajongok annyira az édesbe hajló fogkrémekért és ugyan itt van némi mentol belecsempészve a kókusz ízbe de nekem nem elég erős, nem érzem frissnek után a számat.
Pár használat után ennél is láttam némi fehérítő hatást szóval amit ígér azt teljesíti. Némi fogérzékenységet tapasztaltam, ebből a szempontból az Elmexet jobban szeretem. Nem fogom megvenni mert nekem a mentol íz hiányzik.

Update: Jöttem feljebb pontozni, nagyon megszerettem az ízét és hosszabb távon nem tette érzékennyé a fogamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Tesztelésre kaptam amit ezúton is köszönök!