Signal

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2020. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Formulája 94,5%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, a benne lévő ásványi agyag és kókusz kivonat erejével segít eltávolítani a szennyeződéseket.
  • A White Now fehérítő technológia akár 3 árnyalattal fehérebb mosolyt biztosít azonnal, miközben gyengéd a fogzománchoz. Hatása klinikailag igazolt. (*Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes és optikai. 61 alanyon végzett klinikai vizsgálat alapján, a kiindulási állapothoz képest.)
  • Segít ragyogóvá tenni a mosolyodat és hosszan tartó frissességet biztosítani.
  • A fogkrém tubusát úgy tervezték, hogy újrahasznosítható legyen, újrahasznosított műanyagot tartalmaz és hogy csökkentsék a hulladék kibocsátást, doboz nélkül kapható.

BadMink

2021. február 10.

Azért vettem, mert csomagolásmentes (legalább papírba nem csomagolják), mondjuk az állatkísérletek játszanak, de nagy Signal fan vagyok (nem tudom, hogy meddig még, ha továbbra is tesztelik állatokon).

Nekünk családilag teljesen bevált, másodszor vettük újra! Az ízében nekünk nagyon bejön a kókusz, én meg személy szerint imádom, hogy nem az a nagyon mentolos.

Mi elektromos fogkefékkel használjuk, így a fehérítő hatást a kettőtől együtt várom, ez még is valósul, de nem tudom, hogy melyiknek van nagyobb szerepe benne. Nekem az új kedvencem, amíg nem találok cruelty-free, vegán fogkrémet ilyen minőségben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

AnnniPanni

2021. január 27.

Tesztelésre kaptam, párommal együtt használtuk. Nos, mint fogkrém jól teljesít, ízre jó, kellemesen frissít. Viszont fehérítő hatása egyáltalán nem volt a mi esetünkbe, pedig elhasználtuk becsülettel. Az előttem szólókhoz csatlakozva, valóban rettenetesen fog a színe. Nekünk nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

zsofiab

2021. január 13.

Tesztelésre kaptam a terméket, már majdnem az egész tubust elhasználtam. Ennek az íze nekem jobban tetszik, mint az aktív szenesnek, enyhébb, de jól esik néha egy kis édesebb íz, emellett a habzása is megfelelő. Nagyon nagy hátránya hogy minden kék lesz tőle, akárhogy mosom le a fogkefém, valahogy marad rajta fogkrém, ami aztán lefolyik róla és elszínez mindent. Nekem ez a legnagyobb problémám a termékkel kapcsolatban, ezért adok rá 3 csillagot és valószínűleg emiatt a tulajdonsága miatt nem fogom megvenni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

floracska6

2021. január 5.

Tesztelésre kaptam amit ezúton is köszönök!
Az algás verziója ennek a terméknek nagyon tetszett mind ízre mind fehérítő hatásra. Viszont nem rajongok annyira az édesbe hajló fogkrémekért és ugyan itt van némi mentol belecsempészve a kókusz ízbe de nekem nem elég erős, nem érzem frissnek után a számat.
Pár használat után ennél is láttam némi fehérítő hatást szóval amit ígér azt teljesíti. Némi fogérzékenységet tapasztaltam, ebből a szempontból az Elmexet jobban szeretem. Nem fogom megvenni mert nekem a mentol íz hiányzik.

Update: Jöttem feljebb pontozni, nagyon megszerettem az ízét és hosszabb távon nem tette érzékennyé a fogamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Tesztelésre kaptam amit ezúton is köszönök!

Emily0226

2021. január 4.

Tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet. A kókuszos mentolos íz nagyon kellemes, pár használat után fehérít is, jól tisztít, habzik. Nem érzékenyít, és a hozzá kapott fogkefe is jól végzi a dolgát. Eddig elmexet használtam, de valószínűleg áttérek erre. Az aktív szenes változat jobban fehérít, de az íz és a frissesség miatt 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Honeyhair

2020. december 20.

Eddig ragaszkodtam a mentolos ízű fogkrémekhez, nem tudtam elképzelni, hogy más aroma is kellemes lehetne, tiszta érzetet adhatna. Utolsó próbálkozásom - gyermekkorom rágóízű Blendije, majd fiatalkorom Kolynosa után - az Óceán sós fogkrém volt (a korombeliek biztosan emlékeznek rá), attól kifejezetten hányingerem volt.

Na ilyen előítéletekkel jelentkeztem ennek a fogkrémnek a tesztelésére, és kellemesen csalódtam, a véleményem pedig abszolút pozitív! Hál' istennek alapnak megvan a számomra tisztaságot jelentő mentolos íz, a kókusz pedig kellemes, abszolút nem tolakodó, épp csak egy kis friss érdekességet visz a kompozícióba. A hatása is szuper. A hozzá kapott fogkefének pedig azért örültem, mert bár az volt ráírva, hogy soft, valójában nem annyira soft. Én a kicsit keményebb, erősebb sörtéjű változatokat szeretem, és ez pont ilyen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

noriri

2020. december 17.

Szintén tesztelésre kaptam a fogkrémet, ezidő alatt el is fogyott. Szeretem a kókuszos dolgokat, de volt egy nagyon rossz tapasztalatom egy másik kókuszos fogkrémtől, ami hányingerkeltő volt. Ez ellenben egyáltalán nem az. A kókusz valahogy csak a mentol után érződik és szerintem sokan vannak rajtam kívül is, akik nem nem bírnak lemondani a mentolos fogkrém koncepcióról. Szerencsére ennél nem kell. Egyébként minden tekintetben teljesen kielégítő fogkrém és egészen megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Bublup

2020. december 17.

Tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet. Nagyon tetszik nekem, biztosan fogok venni ha elfogy, mert annyira finom, kellemesen mentolos és a kókusz íze elképesztően egyedi, visszafogott, nem geil. Hatását illetőleg még nem tudok nyilatkozni, de én őszintén nem is várok sokat, a fog fehérsége szerintem genetika meg helyes szájápolás kérdése. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

TimiK

2020. december 6.

Tesztelésre kaptam ❤️🙏 Szerintem nagyon jó kis fogkrém, kellemesen kókuszos illattal, az ízében pedig egész jól működik együtt a kókusz és a mentol. A férjem is szívesen használta velem, lassan végére érünk a tubusnak.
Jól habzik, utána megvan az a tisztaság érzet amit szeretek a fogaimon. Fehérítő hatást én nem nagyon vettem észre, bár én kávézok is.
Kaptam hozzá egy fogkefét, na arról ódákat tudnék zengeni olyan jó ❤️
Én meg is fogom vásárolni ha leteszteltem a tesóját is. A fogkefét mindenképpen, olyan jó az érzékeny fogínyemre 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Kaptam hozzá egy fogkefét, na arról ódákat tudnék zengeni olyan jó ❤️

clara12

2020. november 28.

Tesztelésre kaptam a fogkrémet. Kellemes, lágy ízű, friss-kókuszos fogkrém (engem az eredeti tic-tac-ra emlékeztet az íze). Jól habzik az optikai fehérítés már pár használat után látszik (kék komponens) Hatása megegyzik az agyagos-szenes testvérééve. Ennél is fellép a bőrkipirosodás a szám körül, de nagyon érzékeny bőröm van. Emiatt csa este használom. Fogérzékenységre nem jó - de nem is ígéri ezt - így ezt nem számítom bele a pontokba. Az agyag "hatásában" nem hiszek, így pluszpontot nálam ezért nem kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.