Silk'n

Ár:   62 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szokaszimi, Módosítva: 2019. november 5.

Ár:   62 000 Ft
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Silk´n villanófényes lézeres szőrtelenítő készülék Glide Infinity (400.000 villantásszám) lehetővé teszi a kellemetlen szőrszálak szinte azonnali eltüntetését. Kutatások által bizonyított, hogy a Silk'n Infinity kétszer gyorsabban távolítja el a szőrszálakat, mint az előző Glide készülék. Ez egy innovatív áttörést jelent a szőrtelenítésben, amely az Infinity-t a leggyorsabb HPL szőrtelenítő készülékké teszi a piacon. Most a kellemetlen szőrszákalat kevesebb, mint 20 perc alatt távolíthatjuk elaz egész testről, fájdalommentesen, irritáció nélkül, gondtalanul. Ez a technológiai újdonság előnyt élvez más készülékekkel szemben!
Villanófényes technológia Home Pulsed Light™ (HPL) – klinikailag szabadalmazott és igazolt

artep

2020. november 2.

UPDATE:

Lefokozom 4 csillagra. Kitartóan csináltam a kezeléseket, egyes területeken még 8 hónap után is 2 hetente, de nem kaptam olyan eredményt, mint amilyenre számítottam.

Hozzáteszem, hogy én is problémás vagyok, de ezek az eredményeim:
- láb: szőrbenövésre és szőrtüsző gyulladásra nagyon hajlamos vagyok, így ez is akadályozó tényező. Lábszár: 50 % hullott ki, combon max. 20 %
- bikinivonal: itt a legjobb az eredmény, kb. 60 % hullott ki, itt nem is vagyok problémás
- kar: a sok anyajegy miatt itt nem voltam kitartó, csak 3 hónapig használtam, 2 hetente, így egyáltalán nem látszik az eredmény (bár hullottak ki szálak)
- hónalj: közel fél év után láttam bármilyen eredményt! (szerintem az lehet a probléma, hogy nagyon mélyen vannak a szőrök gyökerei), így heti kezelésekre váltottam. Egyelőre kb. 20 % hullott ki. Szerintem idővel itt is elérem azt, amit bikinivonalnál
- arcon végül nem használtam huzamosabb ideig, a hámlasztás magasabb prioritást élvezett

Szóval a dolog működik valamennyire, a megmaradt szálak is gyengébbek és lassabban nőnek, nekem már ez is nagyon jó, de egyáltalán nem olyan mértékű az eredmény, mint amit ígér.

(Azóta olvastam néhány olyan véleményt, ahol philips gépre váltott valaki ezután, és arról számolt be, hogy gyorsabb és látványosabb volt az eredmény. Én még teszek egy próbát: szigorúan tartva a 2 hetet, közben kezelve a szőrbenövést, szőrtüsző gyulladást, szóval minden körülményt megteremtve hogy jó legyen. Ha így sem látok jelentős változást, akkor váltok lumeára.)

KORÁBBI VÉLEMÉNY:

Röviden: Működik! Rajtam legalábbis. Sok-sok véleményt nézten más márkák gépeiről, illetve erről is láttam jókat.
Ár/villanásszám arányban szuper, nem túl bumszli a feje, szerintem ez az eHPL technológia is jó lehet, hiszen a világosabb szőrszalakon is működik, (persze nincs összehasonlítasi alapom).
A 400000 villanás valószínűleg egy életre elég. Mostanában az ára is alacsonyabb, én javaslom, hogy bátran próbáljátok ki, ha hozzám hasonlóan szenvedtek a szőrtelenítéstől, de az ár/érték arány is fontos.

1-2 észrevétel:

Először nagyon óvatosan és alaposan dolgoztam, így rengeteg idő egy kezelés. Később már rutinos lesz az ember.
Az anyajegyekre nagyon figyelni kell! Illetve én egyszer belevillantottam valami gyulladt, elkapart szőrtüszőbe és egy 6 mm átmérőjű véraláfutás-szerű folt (égés?) lett belőle. Nem fájt, néhány nap alatt elmúlt, azóta nem volt ilyen.

Eredmények:

3 hónapja használom. Szinte mindenhol már az első alkalom után hullottak ki szőrök. A lábszáramon kezdett először kikopni a szőr, majd a bikini vonalon. A hónalj sajnos makacsabbnak tűnik, de ott is van már eredmény. Szerintem attől is függ (a színen és az szőr erősségén kívül nyilván), hogy milyen mélyen van a szőr gyökere. Ha hosszú a bőrfelszín alatti rész, akkor több energia vész el, és nem jut le a szőrtüszőig.
Végre a karomhoz is hozzá mertem nyúlni, onnan is hullanak a szőrök, annak ellenére, hogy világosabbak, mint más területeken. Még nem értem a kezelések végére, így van még mit kigyilkolni, de én már ezzel is iszonyú boldog vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

UPDATE:

Hozzáteszem, hogy én is problémás vagyok, de ezek az eredményeim: