Silk'n

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettere, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   28 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Silk'n Revit Essential két funkció kombinálásával beindítja a bőr saját revitalizációját. A mikrodermabráziós hámlasztás eltávolítja az elhalt hámsejteket, a vákuumos stimuláció pedig kitiszítja az eltömődött pórusokat, kiemeli a szennyeződéseket azokból, valamint fokozza a vérkeringést. Az eredmény: jobb bőrtónus, bőrszövet és rugalmasabb bőr. A felszínes aknés hegek és az öregségi foltok elhalványulnak, a szarkalábak kisimulnak. A bőr ragyogó, puhább és fiatalosabb lesz.

JulcsiToth

2020. május 8.

Igaz még csak egyszer használtam de máris azt gondolom, hogy megérte megvenni, mert egyrészt gyönyörűen kipucolja a pórusokat is, másrészt annyi elhalt hámsejtet szedett le az arcomról# hogy alig hittem el. Patti hegek eltávolítása miatt vettem elsősorban és nagyon bízom a hosszútávú jó eredményben. Én is a Tchibo- tól rendeltem és ennyi pénzt akkor is megért nekem, ha hosszútávon csak egy intenzív arcradírozó készülék lesz. Az első hasznalat után olyan puha lett a bőröm, amilyennek évek óta nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Bandita13

2020. április 24.

Tchibo weboldalán rendeltem 13 000 ft-ért. Nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos nekem a homlokomon nem szippantotta be a bőrt, így teljes arcra nem tudtam használni.
Egyáltáln nem olyan, mint a kozmetikákban kapott kezelés.
Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Egyáltáln nem olyan, mint a kozmetikákban kapott kezelés.
Nekem csalódás volt.

ProbaBaba

2019. december 6.

Imádom! Gyönyörűen leradírozza a bőrt, szépen lehet utána hidratálni minden jóval, mert csak úgy beszippant mindent a bőr! Én este szoktam használni egy kiadós hajmosás pancsikolós szeánsz után, másnapra mintha kicserélték volna a bőröm! A 28.000 árat felejtsetek el! Kb 12.000 ft-ért lehet kapni a Tchibonál! Kozmetikus 1 ilyen kezelést csinál az áráért! Abszolút jó vétel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

tothsugarka

2019. szeptember 18.

Első használat után is érezhető volt a különbség, olyan puha és selymes lett az arcom mint még soha.
Sok pattanás utáni piros folt volt az arcomon, amik már több mint egy évesek voltak és azt hittem már sosem múlnak el, de ez a gép nagyon sokat eltüntetett, persze nem 1-2 alkalom után.
Én heti 2 alkalommal szoktam használni, kb 2 hónapon keresztül, ezután pihentetem kb 1hónapig aztán kezdem elölről.
Nem lett az arcom tökéletes, de sokkal szebb és könnyebben gyógyul. Mióta használom nagy és gyulladt pattanások helyett kevesebb és kisebbek jönnek ki, ezek hamarabb el is múlnak szerencsére. Nekem teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Fruzsi97

2019. március 17.

Kb. fél éve van meg. Körülbelül heti 1x vagy legfeljebb 10 naponta használom. Én azt vártam ettől a készüléktől, hogy majd segít a pattanás utáni hegek halványításában. A vásárlást alapos kutatás előzte meg. Korábban már hallottam a Dermarollerezésről, így eredetileg azt akartam megvenni, aztán valahogy mégis erre esett a választásom, lévén, hogy mivel "gép", remélhetőleg ez többet tud. Nem igazán eredményezett változást. A bőr persze szépen tisztítja és az orrom körüli mitesszereket elmulasztotta (az első használat után!), és utána nagyon sima, puha bőrt eredményez. Ilyenkor szoktam feltenni pakolásokat (pl. Lush), hogy hatékonyabban jussanak be a hatóanyagok a bőrbe. Más dolgokkal kiegészítve használhat, de önmagában nem igazán ér sok mindent (azon kívül, hogy puha bőrt ad). Szóval ez is csak egy eszköz a sok közül egy adott cél elérésében és nem egy csodaszer. A Dermarollert később fogom kipróbálni, mivel jön a nyár és ilyenkor nem annyira javasolt, de ha az is ugyanennyit tud majd, mint ez, akkor nem leszek lenyűgözve attól, hogy mennyi pénzt költöttem el erre feleslegesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

messin

2019. február 10.

Nagyon jó kis gép! Nemrég vettem Tchiboban, de már most megtérült az ára, tekintve, h kb egy kozmetikai mikrodermabráziós kezelés kerül ennyibe... (oké, az más módon működik, de ez is jó).
Én már két használat után láttam a különbséget, és még csak nem is merem a durvább szemcséjű fejet használni.
Kicsit nehéz egyébként levenni a fejét mert nagyon csúszik a külseje, de egyébként jó kis eszköz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.