Silk'n

Ár:   45 980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   45 980 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A szabadalmaztatott és klinikailag bizonyított IPL technológiát használja a tartós szőrtelenítésre
  • Automatikus Villanás Rendszer: a korábbi gépeknél gyorsabb szőrtelenítés az automatikus fényimpulzusoknak köszönhetően: nincs szükség gomb nyomogatásra, mint más készülékek esetén
  • Alkalmas az arc és a teljes test kezelésére
  • 100.000 fényimpulzussal
  • 5 energiabeállítási szint jellemzi
  • Állítható sebesség
  • Beépített bőrszínérzékelő szenzor
  • Napozás után is használható (1-es energiaszinten)
  • Bárhol használható, 3 cm2-es kezelőfelület

szilvia.bano

2019. november 18.

Nyáron vettem, akkor akciósan kb. 24000 Ft-ért, de teljes áron sem tartom olyan vészesnek. Azért választottam ezt, mert a Silk'n készülékekről általában jó vélemények vannak az interneten, erről is, emellett nem horribilisen drágák (sőt ez így akciósan elég olcsó volt), és arcon, valamint intim részeken is lehet használni őket. Az is szempont volt, hogy ennek a készüléknek van töltője, tehát nem akkumulátorral működik, ami ha bedöglik, akkor utána a készülék nem használható tovább, valamint egy töltéssel csak egy adott időtartamban működik. A vezeték engem nem zavart, ha szükségem volt tükörre, akkor olyan helyen csatlakoztattam, ahol ezt meg tudtam oldani. Azért is szeretem, mert nagyon egyszerű használni- minél bonyolultabb egy készülék, annál könnyebben romlik el. Ami az eredményeket illeti, azt nem mondom, hogy egyből csodát tesz, de valamennyire látom a hatást. Bizonyos részeken hatékonyabb volt, más részeken kevésbé- nem tudom ez minek a függvénye. A lábamon például nagyobbrészt már nem nő vissza a szőr, ahol visszanő, ott is lassabban. Ez nekem nagy dolog, ahhoz képest, hogy ezt megelőzően naponta-kétnaponta borotváltam. De van ahol még nem túl látványos az eredmény, hiába használom már több hónapja. Annak ellenére, hogy én még most is kéthetente csinálom- legalábbis azokon a részeken, ahol úgy láttam, hogy még nem volt elég eredményes a dolog- ugyanis a használati leírás szerint az első 4 alkalommal kéthetente kell elvégezni a kezelést, utána havonta. Előnye, hogy szemben az epilátorral, vagy a gyantával teljesen fájdalommentes, annyi van, hogy magasabb fokozaton és hosszabb használat esetén jobban felmelegszik a készülék. Az biztos, hogy míg a villanófényes kezelés számomra teljesen eredménytelen volt, ennél azért látok eredményt. Magyar nyelvű használati leírást nem adtak hozzá (?), csak angol nyelvűt, így én azt letöltöttem az internetről. Egyébként bőséges információk vannak róla, ha valaki rákeres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.