Silky

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szappanok

hedgehog

2013. április 30.

Kaptunk a nagymamától ilyen folyékony szappant. Alig vártam, hogy végre elfogyjon. Az "illata" nem a legjobb, de legalább alig érezhető. Szárít. Nekem az állaga sem tűnik rendes folyékony szappannak, olyan fura. Mindig a Harry Potterből az unikornis vér jutott róla eszembe. Olcsó, de olyan is. Mondjuk kézmosó szappanra én sem költök vagyonokat, de egy Balea vagy Isiana azért különb ennél és megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

mili

2013. április 30.

Olcsó és teszi a dolgát, de nekem szárította a kezem. A célnak tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

kissbarbara1990

2013. április 15.

Kiürült pumpás flakonba szoktam átönteni, kézmosásra teljesen jó. Tisztít rendesen és nem szárítja a bőrt. Nagy mennyiség kevés pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.