SilverCrest

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 7.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Egyszerű és könnyű használat: automatikusan behúzza és becsavarja a hajtincseket
  • Tourmalin-kerámia bevonattal a kíméletes hajformázásért
  • 6 hőmérséklet fokozattal (130-230 °C, 20 °C -os lépésekben)
  • gyors melegítés kb. 1 percig
  • választható automata üzemmód vagy jobb-bal forgásirány
  • Hangjelzés, ha a haj göndör és készen áll,a hőkárosodás megelőzésére
  • LCD-kijelzővel
  • méretek: kb. 25 x 10 x 7 cm

LUNACICA

2021. január 12.

Egyszerűen imádom!!!! Sokkal olcsóbb,mint az ilyen tudású "márkás" hajgöndörítők.Nagyon könnyű használni,és gyorsan (próbáltam barátnőimnél más márkákat is,azokkal sokkal kissebb tincseket lehetett csak bele tenni) belehet szárítani vele a hajat,imádom,hogy a lágy lokniktól,egészen az extra hullámosig állíthatom,az időzítő segít benne,hogy még véletlenül se tartsam tovább bent a hajam,mint kell,a hőfok nagyon pontosan digitálisan szabályozható,így még az olyan vékony szálú hajjal rendelkezőknek,mint én sem roncsolja a haját a beszárítás.Nagyon tartós,nekem két-három napig is hullámos marad a hajam,persze minden nappal kicsit lazább a hullám,de ez nekem akkor is nagyon tetszik.Évek óta megvan,sokat használom,és nagyon szeretem. :) Ebben a színben és kinézetben már nem árulja a Lidl,de pont múlt héten láttam a boltban ,hogy volt megint ilyen göndörítő,ugyanazt tudja ,mint az enyém csak világos lett,ha jól emlékszem szűrke. Szóval,ha olcsón szeretne valaki egy jó kis haj göndörítőt,akkor ezt ajánlom mindenképpen,ráadásul 3 év garancia van rá,ami ilyen szépségápolási elektronikai eszközöknél szerintem nagyon hosszú idő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.