SilverCrest

Ár:   €12   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   €12
Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Vibrációs, hálózatról újratölthető arctisztító és masszírozó eszköz, szilikon tüskékkel és borítással. Érzékeny/normál bőrre, illetve kombinált bőrre való változatban kapható.

Zuhanyozás közben is használható, vízálló.

Mérete 105 x 76 x 40 mm

Amea

2020. február 12.

Pár éve nyúzom már és még mindig bírja, megérdemli, hogy feltöltsem ide is. Elégedett vagyok vele, nagyon ritkán kellett újratölteni, nem macerás a használata. Kis helyet foglal, és bár utazáshoz én nem hurcolok semmi ilyesmit, tulajdonképpen hordozható. Mivel az eszköz elején majdnem síkban vannak a szilikon sörték, az orr mellett nem esik annyira kézre, de megoldható. Időnként rezgéssel jelzi, hogy mikor mozdítsd el másik területre, ill. egy idő után le is kapcsol, szerintem hasznos, még nem sikerült vele túlcsiszolnom a bőrömet. A masszázs funkciót én nem nagyon használom, csak az arctisztítást.
Volt szerencsém a kezembe kaparintani Foreot is, összehasonlításképpen: annak a sörtéi puhábbak, a rezgése is finomabb, sőt az orr melletti részen is jobban kézreáll. Csak kb tízszer ennyibe kerül, és szerintem nem tízszer jobb ennél. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.