Simply Care

Ár:   250 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Profi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Profi
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

trudee

2014. november 29.

Kb. 200 Ft-ért vettem, szerintem a feladatát tökéletesen ellátja, alig van illata és gyorsan beszívódik. Ár / érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.