Sisel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Kishoshi, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Terminator szájöblítő egy olyan - stabilizált klór-dioxidot, xilitet és kálium-foszfátot tartalmazó - korszerű szájhigiéniás készítmény, mely durva a mikrobákhoz, mégis gyengéd a száj szöveteivel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mevi

2016. március 5.

Tororkfájásra is nagyon jó, naponta többször kell gargarizálni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 5.

Tororkfájásra is nagyon jó, naponta többször kell gargarizálni vele.

Kishoshi

2014. október 11.

Nagy kiszerelés,sokáig elég.Enyhe ízű, érezni lehet benne a nyírfacukrot.Más szájöblítőt nem használtam,de jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.