KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szépítő eszközök

A Brosse Douce Visage et Cou kefét kifejezetten azért fejlesztették ki, hogy bőrkímélően fokozza a habzó tisztító készítmények hatását. Használjuk naponta a szennyeződés és az elhalt bőrsejtek eltávolítására és a bőr serkentésére, hogy előkészítsük a bőrt a további ápolószerek felvételére. Finom sörtéinek köszönhetően minden bőrtípusra alkalmas, kivéve a nagyon érzékeny és az aknéra hajlamos bőrt.