Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. október 17.

Lelőhely:   Marionnaud

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tenshi_ligth

2011. október 17.

Nekem az ezüstös árnyalat van meg. Finom, krémes állaga van, és gyönyörű, intenzív színe. :) (tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert rajtam szemhéjalapozó nélkül semmi sem tartott még ki egy óránál tovább. )Csak jót tudok róla mondani. Na jó, az ára nem annyira kellemes, de amikor ezt használom, mindig megdicsérik hogy milyen jól áll/szép így a szemem ez pedig nagy szó, úgyhogy megkapja az ötöst x"D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.