Sissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Aloe verával, kollagénnel, E-vitaminnal, panthenollal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kicsiboszi

2016. február 28.

Az 1-es árnyalatot vettem meg. Nekem egyenletesen fedett, a szélén szépen el tudtam dolgozni. Az arcomon természetesnek hat, nem maszkhatású, pozitív csalódás. Inkább egy BB krémhez hasonlítanám a végeredményt. Nem szárít, nem irritál, igaz nem használom minden nap. Az illata viszont nagyon erős, púderes, már bocsánat: nagymamás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

svivko

2013. április 26.

Barátnőm vette, kőkemény 520 Ft-ért fodrászkellékesben. Nem fűzött hozzá nagy reményeket, átmenetileg kellett csak, így nem csalódott akkorát.
Problémás bőre van, nem annyira zsíros, viszont ettől az alapozótól egész nap reménytelenül fénylett, mint az alagút vége, hiába pakolt magára plusz réteg púdereket. Ráadásul makacs, nagy, gyulladt patikat okozott, eltömítette a pórusait. Arról nem beszélve, hogy mindig totál foltosan tudta csak felvinni, szivaccsal dolgozott, de szerinte eggyel világosabb árnyalat jobb választás lett volna
Illata elmondása szerint semmi extra, alapozóillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Illata elmondása szerint semmi extra, alapozóillat.