Sissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

pattelin

2018. március 30.

Ajándékba kaptam és az egyik legjobb szemceruza, amit valaha használtam! Fekete színben van meg. Tartós és könnyű vele dolgozni! Nekem nem kopik le egyhamar és az érzékeny szemem is bírja! Bár emiatt nem használok túl gyakran szemceruzát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Lettike77

2015. február 2.

Szinte minden ismerősöm ezt használja.Elég tartós,bár nekem néha maszatolódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Szinte minden ismerősöm ezt használja.Elég tartós,bár nekem néha maszatolódik.

mlililili07

2014. július 19.

Azért vettem meg, mert nagyon olcsò a fodràszcikkes boltban, és ki akartam pròbálni. Nem hatàsos nekem. Vízbe nem lehet benne menni, víz nélkül is hamar kopik, de az ígérete miatt csak 2 csillag, mert nem vízállò szerintem. Nem volt szívem kettöt adni, legyen 3, de csak a szép szín és jò állag miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Ohlin

2013. október 26.

Nekem bejött.:D Fekete árnyalatban van meg. Jó az állaga, könnyű a használata, nemkell 6 réteg hogy egy normális, intenzív színt kapj..:D annyi a gond, hogy néha picit maszatolódik...de ez a legkevesebb. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 26.

kriszti.07

2013. március 9.

Én is nagyon szeretem, nagyon sok drágább kategóriás szemceruzánál sokkal jobb. Nem teszteltem még, hogy vízálló e de tényleg tartós. Ami viszont a legfontosabb számomra: a fekete tényleg fekete és nem szürke vagy kékes vagy Isten tudja milyen színűeket szoktam kifogni fekete néven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

beautifullife

2013. március 9.

Nekem élénk pink van és nagyon jó az állaga.Nem kell erősen nyomni a szemet,hanem egy laza mozdulattal varázsolhatjuk oda az élénk színt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

kissbarbara1990

2012. november 3.

Évek óta csak Sissi szemceruzákat használok. Vízálló, élénk színek, az állaga nekem tökéletes. Tartós, nem maszatolódik és nagyon olcsó. Van fekete, zöld, lila, kék és rózsaszín is a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.