Sissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Vízálló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tátombák

2013. június 2.

egyszer volt ilyenem. Lehet eleve rosszat fogtam ki, de elég száraz volt a festék. Ha jó sokszor áthúztam vele a pilláimat, lehetett látni, hogy van némi színe. Nem erőltettem. Legalább természetes hatása volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.