Skeyndor

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szaküzlet, kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fejesjv, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   szaküzlet, kozmetikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intenzív frissítő balzsam, mely csökkenti a borotválkozás okozta irritációt. Biológiai összetevői felerősítik a sárkányvér gyógyító hatását, helyreállítják a mikro sérüléseket, csökkentik az arcpírt és fertőtlenítik a bőrt. Megnyugtatja az arcbőrt, friss, üde érzést hagy maga után. Egyéb aktív hatóanyagok: szerves szilícium, C vitamin, termálvíz és nyugtató növényi kivonatok.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)