Skin 79

Ár:   960 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   23 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Luiselotte, Módosítva: 2021. december 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

"Az egyszer használatos fátyolmaszk jó adag tápanyaggal és optimális hidratálással látja el a bőrt, emellett a kulcsfontosságú mikrokeringéshez is hozzájárul. Élvezze az Ön elképzelései szerint ápolt megjelenés előnyeit! Elhalványítja a látható pigmentfoltokat, egységesíti az arcbőr színárnyalatát és ragyogását, intenzíven hidratálja és regenerálja az arcbőrt, elősegíti a mikrokeringést, védőréteget hoz létre az arcbőrön."

Ár: 499 /db , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Fox/ postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Luiselotte

2021. december 31.

A Missha Vita C maszkja nagyon magasra tette a lécet amit ennek a maszknak nem sikerült átugrani.
Anyagában panda mintás aminek feltéve utoljára 10 éves koromban örültem volna.
A maszk egyébként megfelelő méretű, könnyen felrakható, szépen illeszkedik az arcomra. A folyadék amivel át van itatva könnyed , víztiszta, gyorsan beszívódik az eredmény pedig puha, selymes bőr, halványító hatást én nem tapasztaltam , pedig már alig van mit. A tasakban maradt szérumot kis pipettás üvegbe töltöttem és több napig tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 31.

Anyagában panda mintás aminek feltéve utoljára 10 éves koromban örültem volna.