Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. február 1.

A Skin79 Sun Protect púder segítségével a smink tartósabb lesz, nem mosódik el, nem lesz zsíros fénye az izzadság és faggyú miatt. Növényi összetevők hidratálják a bőrt és teszik egészségesen ragyogóvá. A finom részecskék simává teszik a bőrt. A porózus púder szemcsék természetes és tiszta bőrfelszínt eredményeznek.

Kiszerelés: 15 g

rocksteadycat

2013. március 16.

Nagyon finom púder, kellemes viselni. Könnyű felvinni, szépen eloszlik és egészen porcelánbaba szerű bőrt eredményez. Mivel nyáron még nem tudtam használni, egyelőre ennyit tudok mondani. Addig is mindenképpen négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.