Skin Tech

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Kovia, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   11 100 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Blending Bleaching Cream halványító hatású, nyugtató krém, amely csökkenti a bőrben felhalmozódott pigment anyagot (melanint) és elősegíti a normális festékképzést a bőrben, E-vitamin tartalma révén pedig erős anti-oxidáns hatású készítmény. Gyulladáscsökkentő; hámlasztások, lézerkezelések és szőrtelenítés után kialakuló PIH (gyulladást követő hiperpigmentáció) kezelésére és megelőzésére is ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Thumpa84

2019. március 20.

Szerintem nagyon jó krém, azt teszi amit ígér. Fontos azonban figyelembe venni, hogy csak egy bizonyos pontig tudja halványítani a foltokat, majd az elért eredmént szinten tartani.
Nekem nagyon hasznos volt, több halványító krémet is próbáltam már, eddig ez vált be legjobban - de tényleg szeretném kiemelni, hogy eltünetni nem fog semmit, viszont szép egységes képet lehet elérni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.