Skin Tech

Ár:   14 260 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kovia, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   14 260 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kortól és bőrtípustól függetlenül ajánlott arcon és testen egyaránt. Serkenti a kollagén szintézist és hidratálja a bőrt, anti-oxidánsként pedig gátolja a szabad gyökök képződését, fokozza a bőr védő funkcióját. Ideális napozás utáni vagy kémiai eredetű bőrégés károsodásának megelőzésére, lézeres vagy kémiai hámlasztás után, hiszen csökkenti a kialakuló eritémát, bőrirritációt. Kiváló készítmény a dohányosok bőrének és a fénykárosodott bőr frissítésére is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)