Skin Tech

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: shinook, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Faggyútermelést csökkentő, zsíros bőrt kiegyensúlyozó zselé aknés, gyulladt, problémás bőrre.

•    aknés, gyulladt, problémás bőr hosszú távú, folyamatos napi többszöri ápolására
•    csökkenti a túlzott faggyútermelést
•    kiegyensúlyozza a zsíros bőr élettani folyamatait
•    gyulladáscsökkentő, hidratáló hatás
•    könnyen felszívódó, zselés jellegű hűsítő

d.hanna

2013. október 24.

Ezt is használtam már korábban, elégedett voltam vele, de mostmár inkább a Purifying Cream-et használom, mert nekem nagyon zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

trixi.horvath

2013. október 24.

Bár nekem nincs túl sok pattanásom, de zsíros és érzékeny a bőröm, ezért rendeltem meg múlt hónapban ezt a terméket. Így egy hónapos használat után azt mondhatom, hogy valóban rendkívül hatékonyan csökkenti a faggyútermelést. Illetve számomra nagy előny, hogy az érzékeny bőrömet sem irritálja, hanem inkább megnyugtatja. Teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

sz.dora

2013. szeptember 27.

Ez az én krémem, mindig is zsíros és pattanásos volt a bőröm, de mióta ezt az arckrémet használom kevésbé zsírosodik a bőröm, és érezhetően kevesebb a pattanásom is. Persze, még akad 1-2, de azokkal már elbír a kozmetikus :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.