SkinCeuticals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika0325, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

10% C vitamin és ferulsav szérum

Semlegesíti a szabad gyököket, véd a környezeti károk ellen, segít megelőzni az öregedés jeleit.

erika0325

2014. szeptember 24.

Most fogyott el, nagyon nagyon szeretem, kifejezetten felfrissíti az arcomat reggelente, én úgy látom, mintha halványodnának a pigmentfoltjaim is, bár arra most kicsit több fegyvert is bevetettem, mivel kezdtek elszemtelenedni ezek a foltok, és már nagyon zavart. Találtam egy olcsóbb C vitaminos szérumot, amit most kipróbálok, és ha nem válik be visszatérek erre a termékre, bár reménykedem az olcsóbb variáció hatásosságában:-)

2014.09.24 Kipróbáltam néhány C vitaminos szérumot, de közelébe sem érnek a 10 AOX-nak. Jövő héten kézhez kapom a Paulás verziót, meglátjuk, de azért sűrűn rákukkantok a Hqhair-re nem e akciózzák:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Triethyl Citrate, Ferulic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate