SkinDivision

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohhungary, Módosítva: 2020. június 26.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 5 590 Ft

Ez a lágy, száraz olaj hatékonyan táplálja a bőrt, enyhíti az első ráncok megjelenését, valamint visszaállítja a bőr természetes nedvességtartalmát és ragyogását. Rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, antioxidánsokban, valamint A, C és E-vitaminban. Kiváló választás akár zsíros, problémás bőrre is, hiszen nem-komedogén olaj lévén nem zárja el a pórusokat és könnyedén beszívódik a bőrbe. Hatékonyan enyhíti az ekcémás, pikkelysömörös, hámló, irritált bőr tüneteit. Használható a hajvégekre is, hiszen képes jól áthatni a hajszálakat és regeneráló, szerkezetjavító tulajdonságokkal rendelkezik. Ezek a jótékony tulajdonságok teszik a kukui olajat az első számú megoldássá a száraz bőr és haj ápolásában és szépítésében.

Ár: 5 590 Ft , Eladó: Organicharmony.hu